Nokia N97 "ş" harfi Yardım!

• 17 Nisan 2010
  • 2652 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. telefonum n97 ama mesaj yazarken hem klavyede hemde dokunmatık ekranda ş harfi yazılıyor fakat wifi baglanırken şifre istedigi kısımda "ş" harfi yazılmıyor aksilik şifre (asdfghjklşi) şifreyi değiştir demeyın malasef adsl bende değil komsuda o şifre isteme ekranı geldiğinde her harf yazılıyor fakat birtk ş harfi yazılmıyor şöyle soylım turkçe karakterler yardımcı tus fonsıyonunda yanı "b" harfının ust kısmında "i" harfı var b tusuna uzun basınca "i" harfi yazıyor fakat "ş" harfi "v" tusunda bu tusa uzun basında ş yazması gerekırken yazmıyor ama mesajlarda yazıyor nedense.... yardımcı olursanız sevınırm nasıl yapabılırım şimdiden tesekkurler!

Yazan: BRKGNY
  2. kardeşim tam da harfi bulmuş seni ha:D:D format atmayı denesen

3. valahi kardesim sorma ya:) formatta attım gene olmadı

4. dostum klavyeni aç sym tuşuna basılı tutarken 's' ye bas tamamdır..

5. sym tusuna basıncada olmadı nedir bu böle?

6. bu sorun sadece bendemi var n97 olan arkdaslar deneyebılırmı lütfen!

7. arkadaşlar telefonun yazma dilini türkçe yada ingilizce olarak değiştirin belki olur benimkinin yazma dili ingilizce ve Ğ Ş İ Ç hepsi yazılıyo dediğinz yerde

8. yardımın için sağol kardesim ama bende gene olmadı galiba telefonda bi sorun var tesekkürler

9. jhvhjhkh

10. ozaman mesaj yazmaya gir ş harfini yaz. sonra o harfi kopyala . şifreyı yazmaya gelince yapıştır. sorunun çözuldu hadı hayırlı olsun.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 03:35