Nokia N97 "ş" harfi Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BRKGNY

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N97 "ş" harfi Yardım!
telefonum n97 ama mesaj yazarken hem klavyede hemde dokunmatık ekranda ş harfi yazılıyor fakat wifi baglanırken şifre istedigi kısımda "ş" harfi yazılmıyor aksilik şifre (asdfghjklşi) şifreyi değiştir demeyın malasef adsl bende değil komsuda o şifre isteme ekranı geldiğinde her harf yazılıyor fakat birtk ş harfi yazılmıyor şöyle soylım turkçe karakterler yardımcı tus fonsıyonunda yanı "b" harfının ust kısmında "i" harfı var b tusuna uzun basınca "i" harfi yazıyor fakat "ş" harfi "v" tusunda bu tusa uzun basında ş yazması gerekırken yazmıyor ama mesajlarda yazıyor nedense.... yardımcı olursanız sevınırm nasıl yapabılırım şimdiden tesekkurler!

aporep

aporep

Üye
kardeşim tam da harfi bulmuş seni ha:D:D format atmayı denesen

BRKGNY

Üye
    Konu Sahibi
valahi kardesim sorma ya:) formatta attım gene olmadı

fordmuro

Üye
telefonum n97 ama mesaj yazarken hem klavyede hemde dokunmatık ekranda ş harfi yazılıyor fakat wifi baglanırken şifre istedigi kısımda "ş" harfi yazılmıyor aksilik şifre (asdfghjklşi) kodu değiştir demeyın malasef adsl bende değil komsuda o şifre isteme ekranı geldiğinde her harf yazılıyor fakat birtk ş harfi yazılmıyor şöyle soylım turkçe karakterler yardımcı tus fonsıyonunda yanı "b" harfının ust kısmında "i" harfı var b tusuna uzun basınca "i" harfi yazıyor fakat "ş" harfi "v" tusunda bu tusa uzun basında ş yazması gerekırken yazmıyor ama mesajlarda yazıyor nedense.... yardımcı olursanız sevınırm nasıl yapabılırım şimdiden tesekkurler!
dostum klavyeni aç sym tuşuna basılı tutarken 's' ye bas tamamdır..

BRKGNY

Üye
    Konu Sahibi
sym tusuna basıncada olmadı nedir bu böle?

BRKGNY

Üye
    Konu Sahibi
bu sorun sadece bendemi var n97 olan arkdaslar deneyebılırmı lütfen!

djdeycan

djdeycan

Üye
arkadaşlar telefonun yazma dilini türkçe yada ingilizce olarak değiştirin belki olur benimkinin yazma dili ingilizce ve Ğ Ş İ Ç hepsi yazılıyo dediğinz yerde

BRKGNY

Üye
    Konu Sahibi
yardımın için sağol kardesim ama bende gene olmadı galiba telefonda bi sorun var tesekkürler

pula

Üye
jhvhjhkh

'Patron

'Patron

Üye
ozaman mesaj yazmaya gir ş harfini yaz. sonra o harfi kopyala . şifreyı yazmaya gelince yapıştır. sorunun çözuldu hadı hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...