Nokia N900 Hakkinda Sorularim Olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N900 Hakkinda Sorularim Olacak.
1- Nokia N900 telefon alacagim ikinci elden.Fiyat olarak ikinci el piyasasi kac liradir ?
2- Telefonun performansi nasildir. Alsam pisman olur muyum ?
3- Telefon alirken nelere dikkat etmeliyim. ?
4- Internet uzerinden dizi izleyecegim. Browserlerin flash lite , flash player yada Html5 performansi nasildir ? Video izlemek sıkıntılı olur mu ?
Simdilik aklima takilan sorular bunlar. cevaplariniz icin simdiden tesekkur ediyorum.

bygokhan

bygokhan

Üye
bu telefonu bende henüz 2 haftadır kullanıyorum mükemmel bir cihaz temizini bul derim. ayrıca flash desteği sorunsuz i phone 5 bile bu kadar verimli olamaz ama tabi eksileride var herhangib bir güncelleme gelmiyor nokia maemodan desteğini cekti ama o ekip jolla diye bi sistem geliştiriyorlar eğer bu cihazıda düşünürseler mükemmel olur. kendi kendine bi laptop bu alet artıları fm verici özelliği cok hos kamera performansı güzel ve 800 e yakın app si var ve her türlü app mevcut ama oyun olarak emulator ve kendinden bi kaç oyunu var tabi bilgisayar dan anlıyorsan en güzel oyunları oynayabilirsin eksile suan için benim gözümde 3g video aramasıyok ve dikey ekran modu var ama stabil değil sorun cıkarıyor onun dısında gözümde mükemmel bi cihaz hiç satmamak ve elimden atmamak üzere kullanıyorum inşallah geliştiricilere veritabanı açıldı eğer symbian gibi geliştirebilirseler mükemmel olur yani roof gibi c6 port edenler ...

bence al kullan cihazın temizliğine göre 300 tl ye kadar limit ver

MertcaN9

MertcaN9

Üye
bu telefonu bende henüz 2 haftadır kullanıyorum mükemmel bir cihaz temizini bul derim. ayrıca flash desteği sorunsuz i phone 5 bile bu kadar verimli olamaz ama tabi eksileride var herhangib bir güncelleme gelmiyor nokia maemodan desteğini cekti ama o ekip jolla diye bi sistem geliştiriyorlar eğer bu cihazıda düşünürseler mükemmel olur. kendi kendine bi laptop bu alet artıları fm verici özelliği cok hos kamera performansı güzel ve 800 e yakın app si var ve her türlü app mevcut ama oyun olarak emulator ve kendinden bi kaç oyunu var tabi bilgisayar dan anlıyorsan en güzel oyunları oynayabilirsin eksile suan için benim gözümde 3g video aramasıyok ve dikey ekran modu var ama stabil değil sorun cıkarıyor onun dısında gözümde mükemmel bi cihaz hiç satmamak ve elimden atmamak üzere kullanıyorum inşallah geliştiricilere veritabanı açıldı eğer symbian gibi geliştirebilirseler mükemmel olur yani roof gibi c6 port edenler ...

bence al kullan cihazın temizliğine göre 300 tl ye kadar limit ver

Iphone 5 bile bu kadar verimli olamaz mı :hmmm

bygokhan

bygokhan

Üye
KESİNLİKLE BENCE AMA PARAN VARSA ALABİLİRSİN HERKESİN KENDİ GÖRÜŞÜ :d

byscotto

Üye
cihazı kulanmayan bilemez. biri mobil telefon, diğeri yani nokia n900 ise mobil bilgisayar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt