Nokia n8 wifi bağlanıyor ama internete girmiyor sorunu çözümü ve küçük bir soru

Sponsorlu Bağlantılar

onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n8 wifi bağlanıyor ama internete girmiyor sorunu çözümü ve küçük bir soru
Merhaba öncelikle bu benim ilk konum o yüzde hatalar olabilir.İlk konum derken bir forumda ilk kez konu açıyom.Ayrıca hala symbian kullanan varmı bilmiyorum.Neyse soruna gelelim.Nokia n8 telofonunuzla evde kullandığınız wifi ile internete girmek istediniz.Başka cihazların hepsi bu wifi üzerinden internete girebiliyor.Sizde wifi ye bağlandınız ama internete girince tarayıcı websitesine bağlanamıyor hatası aldınız.Bağlantınızı kontrol ettiniz herşey doğru. bunun olmasının nedeni telefonunuzun dns sini kendi belirliyo olması.Peki bunu nasıl düzeltecez.İlk önce ayarlara girin ve buradan bağlantıyı seçin. sora buradada ayarlara girin. buradan ağ hedeflerine girin dikkat bu kısımda wifinin kapalı olduğundan emin olduktan sonra kategorisize girin burada ipv4 e girin.sonra gelişmiş ayarlara girin. ve burada da DNS adresleri ne girin. resimdeki dnsleri yazın ve tamama basıp kaydedin.Vee mutlu son. galibağ bu dnsler başka telefonlarda da işe yarıyor çünkü evdeki samsung galaxy s3 dede girmiyodu bu dns ile artık sorunsuz giriyor bende 2 3 aydır tıkır tıkır giriyorum internette ben denedim iyi sonuç aldım sizde deneyin zarar gelmez.Şimdi gelelim soruma beyler 1 hafta önce snapme adlı kesintisiz ekran görüntüsü alma programını telefona kurdum.Ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum.Bana nasıl kullanılacağını anlatırmısınız.Çok heveslendim programa.Anlatandan şimdiden ALLAH RAZI OLSUN.Dediğim gibi bu ilk konum konuyu doğru yere mi açtım onu bile bilmiyorum.Yazım hatası varsa özür dilerim.Neyse çok uzattım eğer iyi sonuç alırsanız yorum atarmısınız
ya beyler hiç kimse bilmiyormu snapme programını kullanmayı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eğer El İle Bağlanırsan Wifiye Hata Almazsın DNS İle İle Denemedim Hİç Olmazsa Öyle Deneri Eyv

onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
.
kardeş bu soruna mağruz kalmış baya insan gördüğüm için açtım eğer başka sitelerin linklerini paylaşmak yasak deilse sana atabilirim bunun için konu açmış insanları....

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
.
kardeş bu soruna mağruz kalmış baya insan gördüğüm için açtım eğer başka sitelerin linklerini paylaşmak yasak deilse sana atabilirim bunun için konu açmış insanları....
Benlik Bişey Yok Yetkilide Değilim Bişey Diyemem :bilmm

Üst Alt