Nokia N8 İçin PR1.1 (v013.016) Güncellemesi Yayınlandı [07.02.2011]

Sponsorlu Bağlantılar

emre817

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 İçin PR1.1 (v013.016) Güncellemesi Yayınlandı [07.02.2011]

Şu anda indiriyorum deneyimlerimi paylaşacağım...

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3, Tuba, kanishka ve 6 diğerleri

suat1111

suat1111

Üye
oviden değil sanırım bu

emre817

Üye
    Konu Sahibi
değil ama fark yok ortada eğer flash atmayı biliyosanız beklemeye gerek yok ben şu anda yüklüyorum...

venusutarit

venusutarit

Üye
Kardeş yeni bir birşeyler söyleseydin bari güncelleme felan yok ne alaka o indirdiğinle

blackbird48

blackbird48

Üye

Şu anda indiriyorum deneyimlerimi paylaşacağım...
arkadaşım özellikle internet düzelmişmi yani face de video seyredemıduk sonzamanlarda face video acmıodu bu sorun inşallah giderilmiştr bakarmısın bi zahmet

emre817

Üye
    Konu Sahibi
bu yayınlanacak olan versiyon o yüzden başlık açtım isteyenler navifirm 1.1 versiyonu ile indirebilir bunu söylemeye çalışmıştım

karasahinemre

Üye
heyecan yaptım yaa :D

blackbird48

blackbird48

Üye
hadi hayırlısı yüklemeyi bitirince farkları bizimle paylaşırsan seviniriz yani gerçekten farkedilir iyileştilmeleri herşey için teşekkürler paylaşımın güzel

suat1111

suat1111

Üye
bende sandımki alla alla neyse bek licez

emre817

Üye
    Konu Sahibi
hadi hayırlısı yüklemeyi bitirince farkları bizimle paylaşırsan seviniriz yani gerçekten farkedilir iyileştilmeleri herşey için teşekkürler paylaşımın güzel

yüklü bir güncelleştirme gibi geldi bana navifirm üzerinden 250 MB falan yazıyodu şaştım gerçekten birde listede uda.rof2 dosyaları haricinde simlock diye bir dosya gördüm umarım sorun çıkartmaz bana :D ama yükleyeceğim ve deneyimlerimi sizinle paylaşacağım

karasahinemre

Üye
nokiaaa çıkar şu resmi güncellemeyi herkes kurtulsuun! :D

ordoseclorum

Üye
ovide görünmüyor ama telefondan güncelleme kontrolü yaptıgınızda görünüyor . İndiriyorum bakalım ..

karasahinemre

Üye
uygulamalardan mı *#0000# de mi?

erkara_64

arkadaşlar *#0000# yaptım ve vadofone internet üzerinden şu anda güncellemeyi kuruyorum paylaşımlarımı ve izlenimlerimi aktaracağım..sevgilerle

karasahinemre

Üye
Bu güncelleme *#0000# yaparak yüklenebilir. :oke:

Oviden ya da software updater dan görme imkanı var mı yoksa sunucu profilleri yapılandırması konusunda yardım isteyeceğim çünkü şebekeden bağlanıyor nokia profili

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
daha yeni denedim hem telefondan hemde PCden ama daha görünen bişey yoq:ağlarım:

Demekki daha tüm Ürün Kodlarına çıkmamış. Bulan arkadaşlar Ürün Kodlarını yazarlarsa yardımcı olabilirler. Bakmak için *#0000#

--------------- Ekleme ---------------

Oviden ya da software updater dan görme imkanı var mı yoksa sunucu profilleri yapılandırması konusunda yardım isteyeceğim çünkü şebekeden bağlanıyor nokia profili

Oralardanda bulunabilir ama her Ürün Kodu için güncelleme aynı zamanda çıkmıyor.

evanescence

evanescence

Üye
var oldugunu biliyorduk zaten heyecanlandirma adami :)

karasahinemre

Üye
biraz daha bekleyelim o zaman yavaş yavaş geliyor demekki

Üst Alt