Nokia N8 En son Sürüm Belle Yüklüyorum Açılmıyor :'( Help me Üstatlar :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wanted_man

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 En son Sürüm Belle Yüklüyorum Açılmıyor :'( Help me Üstatlar :(
N8 Sürüm yükselteyim dedim flash attım artık açılmıyor diğer sürümleri flashlıyorum yinede açılmıyor tlf ne yapmam gerekiyor :(

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
dead flaş at anlatımı mevcut

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/symbian-3-yazilim-destek/c6-01-dead-phone-ve-flash-resimli-anlatim-rm-718-uzerinden-anlatilmistir-703180.html

wanted_man

Üye
    Konu Sahibi
denedim yukluyor %90 oluyor bir kac hata veriyor sonra tlf reset atıyor acılırken kalıyor goruntu gelmıyor :(( xeon 3.5.1 sayko
[h=2]kurmaya çalıştım buda olmadı %90 oluyor %100 yazmadan reset atıyor Phoenix flash tamamlandı dıyor :(([/h]

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
açılmıyo mu hâlâ. Birde hard dene

wanted_man

Üye
    Konu Sahibi
Denedim Sonuç Aynı starting yazıyor noktalar doluyor sonra tak sadece menü tuşunun ışığı yanıyor çok bekleyince oda gidiyor :(

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
bi yerden baktım da açma kapama tuşuna 15 sanıye basılı tuttğnda cihaz kendini kapatıp açtığını göreceksnz yazmış bunuda dene

wanted_man

Üye
    Konu Sahibi
Değişen hiç birşey olmadı flash atarken %70 %80 %90 oluyor %100 yazmıyor sonra flash tamamlandı diyor bu yüzden calısmıyor :((

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Himm pilini çıkarıp taktıktan sonra aynıysa başka ne sorun olabilir bilmiyorum

wanted_man

Üye
    Konu Sahibi
Bataryası doluydu ya orda sıkıntı yok :( profçsyonel arkadaslar bır ılgılenırse cok sevınırım :(

MaxipmaN

Üye
evols cfw dene

wanted_man

Üye
    Konu Sahibi
hemen deniyim 5 dk içinde size cvp yazarım

- - - Eklendi - - -

Buda aynı dostum %70 %80 %90 yazıyor tamamlandı dıyor tlf yıne acılmıyor :(

emre.koc

emre.koc

Üye
dead flash da refurbish yapıyorsun dimi ? baska phoneix sürümü dene mutlaka olacaktır çünkü bende de olmuştu .

wanted_man

Üye
    Konu Sahibi
şu anda pc de yakalaşık olarak 8 tane sürüm var hangisni denirim sabahtanberi hepsini denedim sadece Scandinavia çalışıyor ama ben yeni istiyorum belle :(

- - - Eklendi - - -

arkadasşım harbiden pronix de sorun varmış adamın dibisin gecenin bir yarısı bile yardımcı oldun ya allah senden razı olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt