Nokia N79 Müzik Çalar Hakkında?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
harun22

harun22

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N79 Müzik Çalar Hakkında?
Arkadaslar n79 müzik çalarda daha önceden çaldıgı müzikleri çalmıyor ve hata veriyor.O müzikleri silmek istiyorum ama silinmiyor bunun nedeni nedir nasıl çözülür ??

Veya kullanabileceğim daha kullanıslı bir müzik çalar önebilirmisiniz??

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benim n78 de böyle bir problem olmuştu ama hata bendeydi.cihazın dosya yöneticisi programı ile isimleri düzenleyeyim dedim,şarkıları bidaha çalmadı.yedeğinden tekrar yükledim düzeldi.forumda birçok müzik çalar mevcut içlerinde benim favorim LCGJukebox dur herzaman..

bekirbirim

bekirbirim

Üye
Arkadaslar n79 müzik çalarda daha önceden çaldıgı müzikleri çalmıyor ve hata veriyor.O müzikleri silmek istiyorum ama silinmiyor bunun nedeni nedir nasıl çözülür ??

Veya kullanabileceğim daha kullanıslı bir müzik çalar önebilirmisiniz??
sorun ya versiyondandır yada virüs girmiştir versiyonunu bana mesaj at sana ne yapman gerektiğini %100 çözümü söyliym.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
burdan söyle ne söyleyeceksen..herkes çözümü öğrensin..

faruk_8503

Üye
harun kardes 32.001 yüklü neden böyle olduğunu cözemedim uptate ile tekrar günceleme yaptım ama düzelmedi bu müzik calar

jeki01

jeki01

Üye
selam.
bende de olmuştu.
müzikleri yeniden yükle öyle sil
ya da bilgisayara bağla kabloyla ordan sil.
Ben TTpod kullanıyorum müzik çalar için.
iyi akşamlar.

haltie

haltie

Üye
şarkıları silip tekrar yükleyin bende pcde yapıyor bunu arada.hafıza kartına formatta atabilirsiniz.

aLone

aLone

Üye
versiyonun eskiyse müzikçalarda hata var yapabiliyor.telefonu güncelle ayrıca virüslü şarkı filan varsa sil onları.n79'un müzikçaları hatalı zaten

jeki01

jeki01

Üye
aLσηє;2407500' Alıntı:
versiyonun eskiyse müzikçalarda hata var yapabiliyor.telefonu güncelle ayrıca virüslü şarkı filan varsa sil onları.n79'un müzikçaları hatalı zaten

selam.
müzik çaları hatalı demişsin.
benim telefonumda iyi çalışıyor.
Ne hatası merak ettim.

aLone

aLone

Üye
hatalı çünkü kullandığım zamanlar durduk yere müzikleri çalmıyordu

hotlock

hotlock

Üye
aynı sorun n95 tede vardı bende müzik çalara girip yenileyi seç düzelir.ben ole yapmıştım düzeldi.

memeterdo

Üye
Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı.Sorun şurda aramaya girdiğinizde telde olan müzikleri görüyorsunuz.Fakat müzik çalarda ya hatalı olarak atlıyor''!'' işareti çıkıyor şarkının başında.Soft format attım hard format attım düzelme olmadı.Yeni yazılım yükledim.32.001.53.1 ve haken o sorun var.Hatta şarkıları müzik çalardan silmeye kalksam
''Genel:Sistem hatası'' yazıyor.Şarkılar ne siliniyor nede ekleniyor.Zaten hard format sonrada müzik çaları açar açmaz ''Müzik ve podcast aranıyor'' yazıyor.Bence hard formatada hiç bulamşmayın

adby

Üye
Arkadaşlar sorun bende de oldu bunun bir çözümü yok mu lütfen yardım edin

*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
size sorunu solim oncelikle muzik calarda bi sorun yok.hatada onda degildir.sarkinin calmamasi h.kartindaki attackments klasorunde silinme veya duzeltme yapilmissa muzik kutupanesinin yenilenmesi gerekir.yani ne soft ne hard formatlik bi sorun deil.

adby

Üye
arkdaşım teşekkürler öncelikle...
Fakat heralde onları silemediğinden "kütüphaneyi yenile" dediğimde tam 2 saat boyunca "0 dosya eklendi yazıyor" ve hala yenileniyor bu böyle devam ediyor...Normalde önceden yenile dediğimde hafıza kartına attığım yeni şarkıları eklendi olarak gösterirdi...:S:S

*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
eger sarkilari birden cok ve farkli klasorlere falan atarsaniz yenilerken tel tabi daha fazla ariyo ve bunun icin biraz gecikio bu ayni zmnda sarki sayisinada bagli yani yeni sarkilarinizi fln ayni klasore toplayin ve kutuphaneyi yenileyin derim ben

adby

Üye
denicem teşekkürler..(bu arada sabah 12 den beri yeniliyor...:D)

hsakallim

hsakallim

Üye
bunun çaresi yok söylenenlerin hepsini bende denedim galiba n79 da bu problem doğuştan var
bulursanız bi zahmet

ayız

Üye
benim müzik çalarda da aynı sorun 160 tene parca var ve bi süre sonra sarkılar bozuluyor format atınca duzelıyo ama tkrar yıne oluyo acaba hafıza kartımı dandık yoksa yazılımsal bı sorunmu bıllen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt