Haber Nokia, MWC 2014 Davetiyelerini Göndermeye Başladı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia, MWC 2014 Davetiyelerini Göndermeye Başladı
Finlandiyalı telefon üreticisi Nokia hakkındaki birçok iddianın cevap bulması beklenen MWC 2014 etkinlik davetiyelerini basın mensuplarına göndermeye başladı

Bugün itibariyle 2013 yılına ait finansal verilerini kamuoyuyla paylaşan Nokia aynı zamanda 24 Şubat’ta MWC 2014 kapsamında düzenleyeceği basın toplantısının davetiyelerini de basın kuruluşlarına göndermeye başladı.

Nokia, MWC 2014 Davetiyelerini Göndermeye Başladı - MaxiCep#

• Beğen
Tepkiler: Hagios, PureFood, sahte_suhte ve 4 diğerleri

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Windows Phone 8.1'li telefon tanıtılcakmış ozaman gelişi yakın demektir :tşk:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Haber için teşekkürler abi...

dakamon

dakamon

Üye
Bence tanıtılmaya bilir8.1 bence bu işin kaymağını nokiaya vermez ms, kendisi build konsferansında yapar tanıtımını. Ayrıca tanıtılsa dahi build konferansından önce 8.1 i vermezler :)

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
kimlere davetiye var acaba

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haber için teşekkürler dostum.
Neler duyurulacak, merakla bekliyoruz. :eller:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
goktas19

goktas19

Üye
Black den de uzun olur diye tahmin ediyorum duyurduktan 2-3 ay sonra veriyorsa güncellemeyi Windows Phone 8,1 için Allah bilir ne zaman verir?

Bay H

Bay H

Üye
MWC 2014 ile birlikte Nokia cephesinde tanıtılması beklenen cihazlar ise şöyle :
Rm-964-5.2" 1080p ekrana sahip olan ve Snapdragon 800 den güç alan, Lumia 925 in tasarım çizgilerini baz alan bir model
Rx-115- Lumia 2020 adın altında 8.3" fHd ekrana sahip olan Windows RT işletim sistemli bir tablet
Rm-980- Normandy kod adı ile bildiğimiz Android 4.4.1 işletim sistemi yüklü giriş seviyesi bir telefon
Rm-977,978,976- Lumia 630/635 olarak bilinen Nokia kanadında ki çift sim kart desteği sunan cihazlar

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Android mi, Yapma bunu Nokia !

• Beğen
Tepkiler: ON9
dakamon

dakamon

Üye
İnşallah 925 tasarımına yakın bir snap 800lu telefon yaparlar 5inçli işte o zaman o telefonu gözüm kapalı alırım arkadaş

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Rm-964-5.2" 1080p ekrana sahip olan ve Snapdragon 800 den güç alan, Lumia 925 in tasarım çizgilerini baz alan bir model
İşte bu cihaz olursa olay tamamdır,haber için teşekkürler.

merkel02

Kapalı Hesap
MWC 2014 ile birlikte Nokia cephesinde tanıtılması beklenen cihazlar ise şöyle :
Rx-115- Lumia 2020 adın altında 8.3" fHd ekrana sahip olan Windows RT işletim sistemli bir tablet
Rm-980- Normandy kod adı ile bildiğimiz Android 4.4.1 işletim sistemi yüklü giriş seviyesi bir telefon
Rm-977,978,976- Lumia 630/635 olarak bilinen Nokia kanadında ki çift sim kart desteği sunan cihazlar
peki bu ortalarda dolaşan 4.3'' 1520V söylentileri ne oluyor o zaman...? :blink:

dakamon

dakamon

Üye
Bunlar şimdi 5 inçli ama s4 işlemcil 2 gb ramli cihaz çıkartırlar milletin içinde patlar hevesi yine. Hep boyle yapıyorlar

PureFood

PureFood

Üye
yok yav s800 kullandılar 1520'de, s4e geri dönmesinler hoş olmaz :(

CANGO97

CANGO97

Üye
:tşk:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi