nokia mail atma başlığı herkez destek olsun lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yilan53

Üye
    Konu Sahibi
nokia mail atma başlığı herkez destek olsun lütfen
merhaba nokia çalışanları tüm türkiye adına bu maili atıyorum ve sizinde Symbian^3 Destek buradaki kullanıcıların seslerine kulak vermeniz gerektiğine inanıyorum benim size söyleyeceğim 2 sorun var bunlar hallolsa çok daha güzel yerlere geleceğine hak ettiği yeri bulacağına eminim

1. ovi store de ki uygulamalara türkçe destek verilmeli mesela ben bir prgram bakıyorum ama ingilizcem iyi olmadığı için ne işe yaradığını dahi anlamıyorum ve bu yüzden de satın aolmıyorum

2. ovi de ki programları oyunları vs herşeyi mobil ödeme seçeneği de olmalı herkez kredi kartı kullanmıyor malesef ama herkes telefon hattı kullanıyor satışların daha da artacağına eminim

3. olarak da yazılımların standart olarak çıkarılması mesela türkiye deki bazı n8 lerde güncelleme olurken bazılarında olmuyor mesela ben bir türlü güncelleme yapamaıdım

tüm diyeceklerim bunlar saygılar ve sevgilerimle umarım incelersiniz şimdiden teşekkürler
buyrun arkadaşlar benim attığım mail sizde aklınızda birşey varsa ekleyecek altına ekleyerek devam edin ve bu adresten mesajınızı iletin ne kadar çok mail atarsak o kadar sesimiz duyulur mail atanlar konu altına attıklarını belirtirse sevinirim teşekkürler

mail attanlar
1. yilan53
2.yeesuf

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
tamamdır saol

Uruloki

Uruloki

Üye
hop yarın nadit abi gelcek konu kilit bu konu var oraya yazın diye bence boşuna açmışın diyer konu ilk sayfada herkes görmüştür ki nokia dam ümidi kestim ben

yilan53

Üye
    Konu Sahibi
o konu öneri konusu bu konu oradaki istekleri doğrultusunda açtım herkes ortak bir metin yazın filan dedi onu gönderelim bende bu metni yazdım isteyen gönderir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt