Nokia Lumia625 3.çeyrekte Türkiye'de

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia625 3.çeyrekte Türkiye'de
Nokia bugün Türkiye saati ile 11:00'da Londra'da 4.7" ekrana sahip Lumia625'i tanıttı. Lumia625 3. Çeyrekte Türkiye satışa çıkarılması planlanıyor.

Büyük ekranda eğlence keyfi yeni Nokia Lumia 625’te!

23.07.2013

Nokia Lumia 625, geniş 4.7 inçlik hassas LCD ekranı, 5 farklı renkten oluşan değiştirilebilir kapakları ve LTE - 4G internet erişimi ve Canlı Kutucuklar ile geniş kitlelere kişiselleştirilebilir bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

Nokia 625 de bulunan Akıllı Çekim özelliği ile tek dokunuşta birden fazla fotoğraf çekebilir, fotoğraflarınızda istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Sinemagraf uygulaması ile, saniyede 15 kare fotoğraf çekebilir, fotoğraflarınıza canlı bir animasyon etkisi kazandırabilirsiniz.

Nokia Akıllı Cihazlar Başkan Yardımcısı Jo Harlow, Lumia ailesinin yeni üyesi için şunları söyledi: ”Bugüne kadarki en büyük akıllı telefon ekranına sahip Lumia 625, Lumia serimizle kullanıcılarımıza sunduğumuz yenilik ve deneyimleri yeni bir fiyat aralığına taşıyor.’’

Windows Phone 8’in en son sürümü tarafından desteklenen ve Nokia Lumia Amber güncelleştirmesini içeren Nokia Lumia 625, akıllı telefon kullanma deneyimini daha zengin ve daha kolay bir zemine çekiyor. Canlı Kutucuk güncellemeleri doğrudan başlangıç ekranına aktarıyor, Kişiler ise arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantıda kalmanın kolay bir yolunu sunuyor. İçeriğinde Xbox Live, Microsoft Office ve 7GB çevrimiçi SkyDrive depolama alanı bulunduran Windows Phone 8, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı.

Aralarında Vimeo, Temple Run ve WhatsApp gibi popüler uygulamaların da bulunduğu 165.000’den fazla uygulamaya erişebilirliğiyle Nokia Lumia 625, aynı zamanda Internet Explorer 10 ile video görüntülemeyi, oyun oynamayı ve internette güvenli sörf yapmanızı sağlıyor. SD hafıza kartı desteği sayesinde 64 GB’a kadar depolama alanı kullanmanıza olanak tanıyor.

Nokia Music ile birlikte gelen Mix Radio servisi 12 milyona yakın şarkı arasından oluşturulan listeleri herhangi bir kayıt veya abonelik gerektirmeden reklamsız bir şekilde dinlemeye ve internete bağlanmadan indirmeye olanak tanıyor. Nokia, Cloud™ ile işbirliğine girerek yüksek değerdeki ses performansı entegre edilmiş mikrofonu ve sesli arama ve müzik kontrol düğmeleriyle birleştiren BOOM™ kulaklıklarını da üretti.

Büyük ekranı ve çok hızlı bağlantısıyla Nokia Lumia 625, HERE sayesinde ücretsiz harita navigasyon uygulamasını en detaylı haritalar, konumlar, sokak sokak navigasyon ve toplu taşıma bilgileriyle kullanımınıza sunuyor.

Lumia 625’i turuncu, sarı, parlak yeşil, siyah ve beyaz kapaklarıyla zevkinize göre kişiselleştirebilir, istediğiniz zaman başka bir renkte kapakla değiştirebilirsiniz.

Nokia Lumia 625’in Türkiye’de 3. çeyrek sonunda satışa sunulması planlanıyor.

Nokia Lumia 625

İşletim Sistemi
Windows Phone 8

Ekran
4.7’’ WVGA @201ppi Güneş Işığında Zengin Okunabilirlik, Yüksek Parlaklık Modu, Renk Artırma ve Süper Hassas Dokunmatik

Pil
2000 mAh

İşlemci
1.2GHz, Çift Çekirdek

Kamera
5 MP Oto-Fokus, LED Flaş, 1080p@30fps ve VGA Ön Kamera

Bellek
512MB RAM

8 GB ve 64GB’a kadar SD kart desteği

Radyo
İnternet ve FM Radyo

OozyStaw

OozyStaw

Üye
:tşk: 512mb ram eğlenceyi kısıtlayacak biraz ama yapacak bir şey yok :oke:

alperen kutuk

Üye
özellikleri güzelmiş

skynet

Üye
O ekrana o çözünürlük konurmu yaa :kotu:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
fLuke!

fLuke!

Üye
201 ppi biraz düşük olmuş.:)Güzel cihaz yinede.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bize kaça gelir acaba :) :tşk:

braayn

braayn

Üye
.....

Düzenlendi.

mesutcinik

mesutcinik

Üye
bu amber madem hazır, yeni cihazlara koyuyorlar neden halihazırda ki kullanıcıların kullanımına sunmuyorlar anlamıyorum

braayn

braayn

Üye
2000 mAh 4.7 inci ekranda yine sanırım 1 gün - 1.5 gün arası gider.

- - - Eklendi - - -

bu amber madem hazır, yeni cihazlara koyuyorlar neden halihazırda ki kullanıcıların kullanımına sunmuyorlar anlamıyorum

katılıyorum kardeşim ucundan ucundan yeni cihazlarda var ama hali hazırdaki cihazlarda yok bu işletim sistemi nokianın olayıd 50 tane amber yüklenmişti çoktan ama sistem MS'in olunca garibim Nokiada bişey yapamıyor biz sabredelim bekleyelim geldi gelecek az kaldı.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Benim modelim değil büyük ekran hoş ama özellik hem az hemde ekranda fgavorim 5,0 inç üstü galaxy mega çıkmış 6,3 inç
Allahım bayılacam :good:

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Benim modelim değil büyük ekran hoş ama özellik hem az hemde ekranda fgavorim 5,0 inç üstü galaxy mega çıkmış 6,3 inç
Allahım bayılacam :good:

6.3 inç mi? Özel yapım kot pantolon yapılması gerek onun için :D

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Okan 6.3 değil de 6 da olabilir ben büyük ekran seviyorum ses kalitesi de iyi olsa fena olmaz :)

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
Amaç müşteri memnuniyeti değilki artık yorum yapmaktan bıktım bu ne ya biz insanları keriz görüyorlar ayda bir cihaz çıkarmakla olmuyor 8.7 mp 920 çıkmışken neden 5 mp li kamera hepsinin Allah belasını versin verdiğim paralar haram olsun 1 sene oldu yo 3. Çeyrek yok şu tarih yok duyuru tamamen rezillik adam gibi güncelleme yayınlayında bizlerde sahip çıkalım size helal olsun iphoneye adamlar 2 cihaz çıkarıyor piyasada altın gibi değeri var

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Amaç müşteri memnuniyeti değilki artık yorum yapmaktan bıktım bu ne ya biz insanları keriz görüyorlar ayda bir cihaz çıkarmakla olmuyor 8.7 mp 920 çıkmışken neden 5 mp li kamera hepsinin Allah belasını versin verdiğim paralar haram olsun 1 sene oldu yo 3. Çeyrek yok şu tarih yok duyuru tamamen rezillik adam gibi güncelleme yayınlayında bizlerde sahip çıkalım size helal olsun iphoneye adamlar 2 cihaz çıkarıyor piyasada altın gibi değeri var

evet helal olsun iphone'a iki degil bir cihaz çıkarıyor ve "altın" gibi degeri var. Siz Lumia920'ye 1650TL verdiginiz zamanlarda o altın gibi degeri olan iphone kaç liraydı. Ben yardımcı olayım. 32GB iphone5 2500TL idi. Şimdi 8.7mp 920 çıkmışken neden 5mp kamera?:hmmm sanırım fiyata dikkat etmediniz. 220€(290$) yani Türkiye fiyatı 700-800TL civarında olacak. Yani 750tl'si olan da akıllı telefon kullansın 2000tl'si olan da mantıgı. Yoksa her yeni model surekli yukselerek giderse yakında kimse akıllı telefon kullanamaz. Her butceye uygun ona gore de özellikleri kısılan cihazlar üretilmesi bence son derece normal.

q0nzalez

q0nzalez

Üye
çok ilginç ya bu nokia'nın izlediği politikayı anlamak imkansız 1020 geliyo diyorsun geliştiriyo yavaş yavaş 1020den sonraki etkinlikde kat ve kat düşüğü telefon sunuyo. acaba büyük bi patlamamı yapıcak 2014e yakın ? :hmmm bilerek böyle önden düşük verip verip 2014demi patlatıcak bombayı acaba

yasirtaha

yasirtaha

Üye
çok ilginç ya bu nokia'nın izlediği politikayı anlamak imkansız 1020 geliyo diyorsun geliştiriyo yavaş yavaş 1020den sonraki etkinlikde kat ve kat düşüğü telefon sunuyo. acaba büyük bi patlamamı yapıcak 2014e yakın ? :hmmm bilerek böyle önden düşük verip verip 2014demi patlatıcak bombayı acaba
arkadaşım sen Bi üstte ali kemalin yazdığı mesajı okumamışsın galiba her çıkan telefon yüksek model olacak diye Bi kuralmı var o zaman samsung da s3 mini yaptı sonradan ne gerek vardı böyle bir geri gitmeye hiç düşündün mü????

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye

evet helal olsun iphone'a iki degil bir cihaz çıkarıyor ve "altın" gibi degeri var. Siz Lumia920'ye 1650TL verdiginiz zamanlarda o altın gibi degeri olan iphone kaç liraydı. Ben yardımcı olayım. 32GB iphone5 2500TL idi. Şimdi 8.7mp 920 çıkmışken neden 5mp kamera?:hmmm sanırım fiyata dikkat etmediniz. 220€(290$) yani Türkiye fiyatı 700-800TL civarında olacak. Yani 750tl'si olan da akıllı telefon kullansın 2000tl'si olan da mantıgı. Yoksa her yeni model surekli yukselerek giderse yakında kimse akıllı telefon kullanamaz. Her butceye uygun ona gore de özellikleri kısılan cihazlar üretilmesi bence son derece normal.
ben her şeyin farkındayım merak etmeyin o kadarda cahil değilim 700 tl den daha ucuz akıllı lumialarda
var 620 ; 720 ;520 birçok cihaz var birde su mantıkla bak 920 ye verdik 1650. Lm 1020 Türkiye fiatı ne kadar bide onu yazsaydın 2000 tl varsayalım 920 ile 1020 nin takasını düşün. Ben hesaplıyım sana en iyi telefoncu 800 tl verir ustede 1200 tl verir 1020 alırsın kaç lira zarar var 850 tl insaf dır bu paraya insanlar bir ay çalışıyor piyasada Bi iphone 4 bile hala 900 tl para ediyor siz hangi amaçla savunuyosunuz tabikide her keseye göre cihaz olacak ama kac gündür bu sabah ki duyurudan beklentileri yazıyordunuz ne oldu sonuç aynı yine bir cihaz duyurusu seni dusunenmi var yine diyorum sadece yazıklar olsun

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
q0nzalez

q0nzalez

Üye

arkadaşım sen Bi üstte ali kemalin yazdığı mesajı okumamışsın galiba her çıkan telefon yüksek model olacak diye Bi kuralmı var o zaman samsung da s3 mini yaptı sonradan ne gerek vardı böyle bir geri gitmeye hiç düşündün mü????
tamam da abi android şu anda wpden daha oturmuş bi sistem o yüzden nokia şu anda geri gitmesi anlamsız bence. ve samsung çıkarttımı s3 veya s4ü çıkartıyo. ve fiyat 1600-1700 her neyse belirli herkesin veremiyeceği bi fiyat oluyo. samsung s3 miniyi çıkarma amacı bana sadece s3 ü yada s4 ü almaya gücü yetmeyenlerede hitap etmek. zaten nokia şu anda her alana hitap eden telefonu var. o yüzden dedim abicim :)

Üst Alt