Haber Nokia Lumia1020 Kutu Açılım Ve Ön Inceleme(video)

Sponsorlu Bağlantılar

braayn

braayn

Üye
:blink:telefonu sık kullanan bir arkadaşım bataryasının yarım gün gittiğini söylüyor inanmıyorum ama öylemi acaba ??

umutgidik

umutgidik

Üye
abi bu gün teknoloji günümdü çogu yeri gezdim ilk olarak ben bursada oturuyorum gezdiğim yerler teknosa-medya market-bimeks-vatan comptuer-nokia bayisi-turkcell (tukcelle sadece dışardan baktım) L1020 hakkında biraz araştırmalar yapayım dedim ve yei olan bir kaç telefona ve diğer ürünlere baktım neyse uzatmayayım fazla L1020 sadece nokia bayisinde oda bu gün gelmiş bu arada fiyatını sordum 2.000tl dedi ben dedim daha düşük bekliyorduk falan niye böyle oldu adam tabi biraz abartı ben dedi 2.400tl düşünüyordum ucuza geldi dedi yine telefonu bir kaç dneem yaptım telefon ilk olarak hafif bir telefon kenndini farkettiriyor bu konuda L920 kullandıgım için kalınlık olarak kıyaslamadım ancak hemen hemen aynı kalınlıkta sistem hızlı bir kaç şeye baktım tabiki boş telefon fazla bir şey yok ama denedim yine arka kapağı hoşuma gitti L925 gibi bozulacak gibi degil (bu arada L925 ayrı bir konuda incelemi paylaşacagım) ses olarak denem şansım olmadı müzik yoktu bu arada telefonu inceliye bilirmiyim derken adam ilk olarak kamerayı açıp verdi :) bundan başla diye kamera önünde plastik poşet diyelim ona kaplıydı yani dışarıyı falan çektim içeri falan yaklaştınca fena fena gelmedi hoşuma giti yani neyse sonuç olarak adama telefonu almayı düşünüyorum diyince gel bir şeyler ayarlar indirim yaparız dedi sana (bu arada genelde büyük firmalar kişiye özel indirim yapmazlar ancak daha nceden telefona kap ve jelatini nokiadan almıştım onda da indirim yaptırmıştım bu yüzden indirim yapabilecegine inanıyorum ben) bilmiyorum bakalım almayı düşünüyorum bende biraz uzun sürdü kusura bakmayın
Bir L925 kullanıcısı olarak arka kapağın bozulacak gibi durması tanımlaması bana yanlış geldi. Arka kapak gayet sofistike duruyor. Bunu bir açıklarmısın Aydın hocam :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Bir L925 kullanıcısı olarak arka kapağın bozulacak gibi durması tanımlaması bana yanlış geldi. Arka kapak gayet sofistike duruyor. Bunu bir açıklarmısın Aydın hocam :)
açıklayayım medya markette gittigimde aşagı yukarı 4 tane L925 kullandım ilk önce forumda burda biri yazmıştı bende bakıcam demiştim şimdi o kişiyi bulamıyorum okyuorsa burdan baksın telefonun arka kapak kısmının sağ ve sol üst köşeleri içeri dogru göçüyor bir miktar esneme gibi olayla karşılaştım bir telefonda olur diye düşünerekten 4 tane model denedim onlarda aynı sorun vardı ilk olarak şunu söyliyeyim böyle büyük firmalarda çok gezildiği ve telefonların çok kullanıldıgı için sorun oalbilir yani sizde sorun şuan olmuya bilir ilerde de inş. olamzda belirli bir kullanımdan sonra belki kişiye görede degişir sorun çıkabilir birde şun farklı geldi bana L920 neredeyse 1 aydır kullandıgım ve bu telefona alışınca L925 arka kısmı sonradan takılmış kapak gibi geldi (bu arada telefon yekpare imidi bilmiyorum şuan unuttum) daha sonra bu sroun diğer modellerde varmı diye baktım L920 arkada kapagında bir sorun yoktu ordakilerde ancak bende de çok az olsada arka kapatda ses tuşların oldugu kısımda bastırınca biraz çöküyor aslında normalde böyle sorunları L820 lerde bekelniyordu niye derseniz sonradan takılan kapak oldugu için tam oturmaz falan diye geçiyordu onuda deneme şansım oldu o baya iyi geldi sağlamdı hiç oynama yoktu onda bu arada 625 deneme şansımda oldu güzel telefon olmuş açıkçası hoşumada gitti dogrusu alınabilir bir telefon sonuç olarak şuan L925 en merak edilen telefonlardan biri lumia ailesi için o yüzden çok fazla kurcalandıgı düşünerekten L920 ve L820 nin biraz daha geri planda kaldıgı için daha az kurcalana bilecegini düşünürek normal bir şey olabilecegini düşünüyorum bu arada yine uzun oldu kısa yazamadım bir

umutgidik

umutgidik

Üye
Gayet açıklayıcı bir yazı olmuş aslında geniş anlamda düşündüğümüzde gayet mantıklı. İnşallah dediğiniz gibi ilerleyen zamanlarda benim gibi diğer l925 kullanıcılarıda bu durumla karşılaşmazlar. Teşekkürler

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Gayet açıklayıcı bir yazı olmuş aslında geniş anlamda düşündüğümüzde gayet mantıklı. İnşallah dediğiniz gibi ilerleyen zamanlarda benim gibi diğer l925 kullanıcılarıda bu durumla karşılaşmazlar. Teşekkürler
galiba ali abi kadar L925 kullanan yoktur bu aralar L1020 ile dolaşıyordur aslında ama ona sormak lazım belirtiler varmı diye geçenler yazmıştı aslında kasa ile ilgili hiç bir sorun yaşamıyorum diye bende pek olacağını sanmıyordum ancak üste yazdıgım gibi sorunla karışılaşıncı haber vermek istedim

marist

marist

Üye
Ellerine sağlık. Yararlı bilgi olmuş.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Rüyamda sarı L1020 alıyordum. Uyanınca rüya olduğunu farkedip söylendim :D .

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
plenken

plenken

Üye
Arkadaşlar Lumia 1020 beyaz meleğim için hayırlı olsun dileklerinize içtenlikle teşekkür ediyorum
Vaktinde teşekkür edemedim kusura bakmayın Anca kendime geldim Şimdiden iyi Bayramlar dilerim

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Arkadaşlar bana 1020 hediye etmek isterseniz çekinmeyin 8-|

Rainesto

Rainesto

Üye
Arka Kamerası şüphesiz harika fakat ön kamerası nasıl ?

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Peki şunu sorayım sizlere 920'm var kamerayı çok olmasada aile ile gezilecek yerlere giderken foto makinesi alınmaz benim telefon alınır. Şu an çok memnunum fakat 920'yi satıp 1020 almak mantıklı mı? Aslında kafamı 1320'de çeliyor gibi geleceğe yatırım yapmak açısından dört çekirdekli olmasından. Siz ne dersiniz görüşleriniz neler bir de bunu tartışalım.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Peki şunu sorayım sizlere 920'm var kamerayı çok olmasada aile ile gezilecek yerlere giderken foto makinesi alınmaz benim telefon alınır. Şu an çok memnunum fakat 920'yi satıp 1020 almak mantıklı mı? Aslında kafamı 1320'de çeliyor gibi geleceğe yatırım yapmak açısından dört çekirdekli olmasından. Siz ne dersiniz görüşleriniz neler bir de bunu tartışalım.
tartışmaya gerek yok lumia920 ile devam et. Lumia1320'ye geç. :oke:

penah0

Üye
ölürüm de almam sakın almayın tavsiye etmem çünkü 1020 çekdiyi fotoların hacmi büyük olduğundan sıkıntı oluyo fotoları kasıntılı açır ve ikinci eksikliği 2000 mah olaraq pilin deyişilmemesi ,gerisini siz düşünün ,ölürüm de almam sakın almayın tavsiye etmem çünkü 1020 çekdiyi fotoların hacmi büyük olduğundan sıkıntı oluyo fotoları kasıntılı açır ve ikinci eksikliği 2000 mah olaraq pilin deyişilmemesi ,gerisini siz düşünün ,

turbocore35

turbocore35

Üye
ölürüm de almam sakın almayın tavsiye etmem çünkü 1020 çekdiyi fotoların hacmi büyük olduğundan sıkıntı oluyo fotoları kasıntılı açır ve ikinci eksikliği 2000 mah olaraq pilin deyişilmemesi ,gerisini siz düşünün ,ölürüm de almam sakın almayın tavsiye etmem çünkü 1020 çekdiyi fotoların hacmi büyük olduğundan sıkıntı oluyo fotoları kasıntılı açır ve ikinci eksikliği 2000 mah olaraq pilin deyişilmemesi ,gerisini siz düşünün ,
attma ya atma .:D. wp8 bu borumu sandın...:D.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
sen gerçekten Bir Lumia1020 gördün mü?

fk555897

fk555897

Üye
Teşekkürler

umutgidik

umutgidik

Üye
Bence L920'den L1320ye geçmek "kamera" açısından hezeyandan ve hayal kırıklığından ibaret.

Üst Alt