Haber Nokia Lumia1020 Kutu Açılım Ve Ön Inceleme(video)

Sponsorlu Bağlantılar

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Ben de mi alsam yav çok kötüsünüz ha :D

• Beğen
Tepkiler: ÖEY
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Eline sağlık abi :) Anlatım için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu ve Nextman
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
mesela daha bu akşam üzeri yaşadığım bir durumu anlatayım.

bir müşterim var ileri derecede fanatik hatta maxicep'e üye olsa ilk 15 dakikada banlanır o derece yani. (marka ismi vermeyi uygun görmüyorum) benim telefonların da ikisi de masanın üzerinde. Bu eleman geldi: la sen yine mi telefon aldın dedi bana. Lumia1020'yi görünce;aha bu şu 41mp olanı mı? Dedi. Aldı eline açtı kamerayı ve sonuç: kendi telefonuyla konuşmaya başladı. Bak bak, bak da gör elin telefonu ne resim çekiyor:kop:

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation, ÖEY, Esendağlı ve 1 kişi daha
ardacumhur

ardacumhur

Üye
mesela daha bu akşam üzeri yaşadığım bir durumu anlatayım.

bir müşterim var ileri derecede fanatik hatta maxicep'e üye olsa ilk 15 dakikada banlanır o derece yani. (marka ismi vermeyi uygun görmüyorum) benim telefonların da ikisi de masanın üzerinde. Bu eleman geldi: la sen yine mi telefon aldın dedi bana. Lumia1020'yi görünce;aha bu şu 41mp olanı mı? Dedi. Aldı eline açtı kamerayı ve sonuç: kendi telefonuyla konuşmaya başladı. Bak bak, bak da gör elin telefonu ne resim çekiyor:kop:

Allah korusun abi töbeler olsun o derece yani :D

alical33

alical33

Üye
eline sağlık abi güzel inceleme ama ben 1520 yi bekliyorum uygun bi fiyattan girerse almayı düşünüyorum şöyle 1800 tl falan olursa :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
eline sağlık abi güzel inceleme ama ben 1520 yi bekliyorum uygun bi fiyattan girerse almayı düşünüyorum şöyle 1800 tl falan olursa :D
Lumia1520 değil de Lumia1320 yeni telefonum olabilir ama once bir incelemem lazıım:ehe

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Lumia1520 değil de Lumia1320 yeni telefonum olabilir ama once bir incelemem lazıım:ehe
abi ayıptır sorması senin fabrikan falan mı var bu değirmeyin suyu nereden geliyor acaba bizde o işe girek ya

ÖEY

ÖEY

Üye
Yok istediğin kadar uğraş Cumhur da ben de almayacağız 1020 Ali Kemal üstad :p :D

Buğra

Buğra

Admin
Eline sağlık abi çok güzel olmuş :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
umutgidik

umutgidik

Üye
6" bana uymaz iş yerinde kullanmam mümkün değil de ondan ama 5" bir şekilde kurtarabilir.
Sadece ekran boyutundan ötürü yani. Bende 1320'de farklı bir donanım vs.. olacakmı diye düşündüm. Abi bir sorum olacak: L1020 Kutu açılımında cihaz şeffaf bir poşetin içinde gelmiyormu? Çünkü yabancı bir sitede kutu açılımında cihaz şeffaf bir ambalaj içerisindeydi.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Abi neden 1520 değil de 1320 yeni telefonum olabilir dedin? Çok merak ettim?
L1520'de güzel cihaz lakin 6"lik ekranı onu telefon görünümünden çıkarıyor, bence L1520 daha çok tablete geçiş modeli olarak kullanılabilir. Öte yandan 5"FHD ekranı, Sd800 işlemci ve 20mp/6 katmanlı Zeiss lensli kamerası ile L1320 tercih edilmesi en mantıklı cihaz.

• Beğen
Tepkiler: umutgidik
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Sadece ekran boyutundan ötürü yani. Bende 1320'de farklı bir donanım vs.. olacakmı diye düşündüm. Abi bir sorum olacak: L1020 Kutu açılımında cihaz şeffaf bir poşetin içinde gelmiyormu? Çünkü yabancı bir sitede kutu açılımında cihaz şeffaf bir ambalaj içerisindeydi.
evet var ama bir şeye yaramıyor. O daha önceden çöpü boylamıştı:ehe

umutgidik

umutgidik

Üye
Tamamdır Abi bu gayet aydınlattı beni :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
abi bu gün teknoloji günümdü çogu yeri gezdim ilk olarak ben bursada oturuyorum gezdiğim yerler teknosa-medya market-bimeks-vatan comptuer-nokia bayisi-turkcell (tukcelle sadece dışardan baktım) L1020 hakkında biraz araştırmalar yapayım dedim ve yei olan bir kaç telefona ve diğer ürünlere baktım neyse uzatmayayım fazla L1020 sadece nokia bayisinde oda bu gün gelmiş bu arada fiyatını sordum 2.000tl dedi ben dedim daha düşük bekliyorduk falan niye böyle oldu adam tabi biraz abartı ben dedi 2.400tl düşünüyordum ucuza geldi dedi yine telefonu bir kaç dneem yaptım telefon ilk olarak hafif bir telefon kenndini farkettiriyor bu konuda L920 kullandıgım için kalınlık olarak kıyaslamadım ancak hemen hemen aynı kalınlıkta sistem hızlı bir kaç şeye baktım tabiki boş telefon fazla bir şey yok ama denedim yine arka kapağı hoşuma gitti L925 gibi bozulacak gibi degil (bu arada L925 ayrı bir konuda incelemi paylaşacagım) ses olarak denem şansım olmadı müzik yoktu bu arada telefonu inceliye bilirmiyim derken adam ilk olarak kamerayı açıp verdi :) bundan başla diye kamera önünde plastik poşet diyelim ona kaplıydı yani dışarıyı falan çektim içeri falan yaklaştınca fena fena gelmedi hoşuma giti yani neyse sonuç olarak adama telefonu almayı düşünüyorum diyince gel bir şeyler ayarlar indirim yaparız dedi sana (bu arada genelde büyük firmalar kişiye özel indirim yapmazlar ancak daha nceden telefona kap ve jelatini nokiadan almıştım onda da indirim yaptırmıştım bu yüzden indirim yapabilecegine inanıyorum ben) bilmiyorum bakalım almayı düşünüyorum bende biraz uzun sürdü kusura bakmayın

Üst Alt