Nokia Lumia 920′nin yeni rengi “Nane Yeşili”

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ardacumhur

ardacumhur

Üye
:kıskıs:

İçini karartmış abi senin siyah cihazlar haklısın valla :)

NL920'nin Mat siyahını hep spor otomobile benzetiyordum o yüzden siyahına ayrı bir hassasiyetim var.Başka bir akıllı telefon alsaydım (bu benim ilk akıllı telefonum 25 yaşındayım :kıskıs: ) renkli alırdım çünkü diğer siyah cihazları hiç beğenmiyorum :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Nokia eskiden beri dikkat edersen siyah renklere dikkat ediyor. Ve az bir parlaticili madde ile uretiyor. Ornegin n70-n72-n73 siyah modelleri superdi. Ama artik biktim inan. İçim kararmis ya. Hep hayata küsmusum. Elbiselerim siyah ayakkabim siyah elimde n73me vardi. Bi anlam veremiyodum emo gibiydim. Hatta ferdiden emoğlu dinlerdim. Ama yeter artik :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:kop2:

Artık hayatına Lumia ile renk katma zamanı gelmiş abi bence sarı bir lumia ile bütün o kasvetten kurtulabilirsin :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Sari degilde turkuaz iyi olurdu ama yok yesil ikinci tercih. Oda fazla acik.

salda15

salda15

Üye
evin dışını boyayıp villa diye kakalayacaklar ;)

ka_za

ka_za

Üye
Çok güzelmiş. Nokia, Ayfon veya samsung gibi değil daha cesur reknler kullanıyor.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
ilk bende siyah düşünüyordum elime alınca baktım diğer telefonlar gibi geldi,verin bana diğer renkleri dedim. Beyazı alınca işte lumianın tasarım çizgileri görülebilir oldu dedim.

PureFood

PureFood

Üye
Siyah iyidir gene de.. Mat olması bir tek düşündürmüştü beni. Çizilme vs. konularda.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bence renk seçimi kişinin karakterini bir nebze belli eder. Haliyle böyle düşününce kullanacak kişinin karakterini çok merak ettim.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Çok hoş olmuş. Ama ben sarımla mutluyum :)

pirenuri

pirenuri

Üye
Yeşil rengini hiç sevmem ama bu tonu güzel

PureFood

PureFood

Üye

CC-1043 alıyorum ismet abi ;)

Silikon güzel seçim. Bende Moshi marka var Ocak ayında almıştım 20 dedi 15 verirsen alırım diye karşılık verdim ve aldım.

Yalnız silikon değil plastik ama arka tarafı öyle bir şey ki, bir milim bile kaymıyor. Muazzam. Bulursan bunu al derim dostum :ok2: Ama silikon olan daha iyiyse bir şey diyemem :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye

Silikon güzel seçim. Bende Moshi marka var Ocak ayında almıştım 20 dedi 15 verirsen alırım diye karşılık verdim ve aldım.

Yalnız silikon değil plastik ama arka tarafı öyle bir şey ki, bir milim bile kaymıyor. Muazzam. Bulursan bunu al derim dostum :ok2: Ama silikon olan daha iyiyse bir şey diyemem :)

Abi şimdi o silikon ama yapışan yumuşaklardan değil.Lumia'nın arkası gibi aynı.Sert.

15tl'ye alıcam ben de.Nokia markaymış herşey Nokia olacak :kıskıs:

Aynen dediğin gibi denedim abi sanki sprey kaplama gibi :)

Altı üstü cam hizasına kadar kapalı hem toz da girmez diye düşünüyorum :)

PureFood

PureFood

Üye

Abi şimdi o silikon ama yapışan yumuşaklardan değil.Lumia'nın arkası gibi aynı.Sert.

15tl'ye alıcam ben de.Nokia markaymış herşey Nokia olacak :kıskıs:

Aynen dediğin gibi denedim abi sanki sprey kaplama gibi :)

Altı üstü cam hizasına kadar kapalı hem toz da girmez diye düşünüyorum :)

Senin belirttiğin model benimkine fark atmış :hih:

Kaçırma dostum, telefonumu aldığım TİM'deki yere gittim geçen gün muhabbet için. Kap geldi dedi. Seninki gibi silikon, fiyat 39 TL. :nono:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt