Satılık / Takas Nokia Lumia 920 22 Ay Garantili-Fiyat düştü (Konu Kilitlenebilir)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paganini58

paganini58

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 920 22 Ay Garantili-Fiyat düştü (Konu Kilitlenebilir)
NOKİA LUMİA 920
Satılık&Takas
Renk: Siyah
Fiyat : 725 TL

Takas: İ Phone 4S 16Gb ve ya 8Gb (Tr garantili İşlem Görmemiş)

Açıklama: Cihaz Kasım başında alındı. Dora İthalat Ürünü 22 Ay Servis Garantisi Devam Ediyor. Sorunsuz temizdir. Küçük dikkatli bakıldığında görülebilen belli olmayan arkada kasa üzerinde küçük bir çizik dışında hiç bir problemi yoktur. Kutu içerik tamdır eksiksizdir.

Herhangi bir tamirat görmemiş tercihen Türkiye cihazı İphone 4S ile takas olur. Yüz yüze çözebilsek tabiki daha kaliteli olur diğer teklifleriniz eğer olursa konuşuruz. Herkese hayırlı günler...

İLAN: İlan güncel ve fiyat düşürülmüştür.İlan Günceldir...16.01.2014 Güncel17.01.2014 Güncel

Son düzenleme:

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bu fiyatlara 820 satıyolar. Bence telefonunun değerini bu kadar düşürme bırak satılmazsada kullan kötü bi tel değil

paganini58

paganini58

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim düşünceleriniz için fakat bir türlü alışamıyorum en kısa zamanda android ya da İOS geri dönmek istiyorum...

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Dönmek istiyosun tamamda değerinde sat. Yoksa bırak kullan cihaz kötü değil. Bana kalırsa 800 den aşağı gitmemesi lazım. Senin için bi arkadaşımla konuştum 4s 8 gb vardı ama oda iphone 5 istiyomuş umarım istediğin gibi bi telefona kavuşursun kardeşim :)

paganini58

paganini58

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim emrah bey düşünceleriniz için. Cihazı bu gün eskişehirde İphone 5 ile takasladım konu kilitlenebilir....

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ooo hayırlı olsun kardeşim sevindim adına .. :)

• Beğen
Tepkiler: paganini58
paganini58

paganini58

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar teşekkür ederim sağolun ..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...