Nokia Haritalar kontör olmadan konum bulamıyor

 • 25 Eylül 2012
 • 2267 Okunma
 • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Başlıkta da belirttiğim gibi Nokia Belle'de kontör olmadan haritalara girdiğimde konumumu bulamıyor. Bunun bir ayarı falan var mıdır?

  Bir de kontörüm olduğu zamanlarda mobil veriyi açmadan da bulamıyor, mobil veriyi açınca da para gidiyor :angry: Çözümü var mıdır?
   


  Yazan: famemonster16
 2. internetsiz bulma süresi 15 dk rahat sürer 30 belki de hepsiburada sınırsız ovi maps ile satıyor
   
 3. Ayarlarına Girip Şebeke Tabanlı Olanı İptal Etmen Lazım Benim 603 Telefonumda Yaklaşık 5 Dk da Ev İçinde Konumumu Buldu..
   
 4. konumlama ayarlarında sadece tümleşik açık kalsın
   
 5. Sadece tümleşiği açık yaptım yine bulamıyor. Yaklaşık 5 dk bekledim.
   
 6. benim telefonumda c5-03 tam 20 dk bekledim konumu bulamadı çözümü yokmu bunun ????(sadece tümleşik seçili)
   
 7. malesef internet tabanı olmadan hemen bulamaz
   
 8. bir daha nokia telefon almam kandırıyolar bizi navigasyon var diye :S
   
 9. Kardeşim beklemem diyorsanız internet paketi yapacaksınız.Benim çevrimiçi iken konumumu bulması max 10 saniye sürüyor.Çevrimdışıda 3-5 dk içerisinde buluyor.
   
 10. ücretsiz dedi diye birazda siz bişeylerden feragat edin elbette çevrimdışı konum bulmaya çallışırsanız bulamaz veya geç bulur ilk çevrim içi kullanın bakalım sonra nasıl hemen buluyor görün
   
 11. alakası yok bende şebeke tabanli seçili halde ve mobil veri açık olduğunda bulması 3 4 saniye sürüyo konumu mu bulması tabi navigasion de çevrim dışı halde iken şebekenin çekiminden ücretsiz hemen buluyor gayet güzel birşeyler i yanlış yapıyor olabilirsinz
   
 12. tecrübeyle sahip açık havada 1dk da buluyor c6-01 tecrübeyle sabit..
   
 13. http://www.maxicep.com/symbian-3-ci...sorunu-bircok-modelde-genel-sorun-664997.html

  Çözümü sadece nokiada. Bu konuya bir göz atın derim. Ayrıca biri demiş yok 10 dada biri demiş yok 30 dkda biri demiş ilk önce çevrimiçi bulun az feraget edin. NEdiyorsunuz abi biliyormusunuz gerçekten ? YOksa bilmeden mi konuşuyorsunuz. 30dkda bulacaksa napayım ben gps yi. Telefonum 603 ve çevrimdışı 30 saniyede konum bularken fp1 gelmeden önce, Şimdi ise bulmuyor. Şimdi eskiden çevrimdışı yardımsız 30 saniyede bulan gps 30 dkda konum bulmaya mı başladı ?

  Cevap olarak hemen konum bulması gerekir. Hatta geçen nokianın Tvde mi internette mi bir yerde reklamını gördüm. ÇEvrimdışı harıtaları kullanarak rahatça konumunuzu bulun diye. Tekrar söylüyorum yok öyle yok 5 dk yok 10 dk süre filan. Ağabeyimin teli c601 30 sanşyede konum buluyor internetsiz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
 14. uyduları görmese bulmaz internet olmadığı için

  - - - Eklendi - - -

  konum bulmak için gps uydularını görmesi lazım yada internet bağlantısı olması lazım baz istasyoonundan bulası için yinede kesin koonum için gpps uydularını görmesi lazım
   
 15. bendede aynı sorun vardı . Telefona soft format attım sorun kalmadı eskısı gıbı konumumu buluyor. Ayarlarda bı sorun vardı heralde.
   
 16. madem sorunlu herkeste aynı hata olması gerekmez mi?
   
 17. eviniz ova gibi düz bir yerde ise daha hzlı bulur çukur yerlerde zor bulu
   
 18. Yalan mı söylüyoruz biz yani :) Şimdiye kadar konum bulma sorununu 30 kişide görmüştürüm. Ağabeyimdede aynı tel var ondada sorun var. 603lerde sıkıntı var. Bırak 30 dk yı ben 2 saat bile konum bulmadı. İnternetli yapıyoruz 2km ötede buluyor. Yani Zonguldaktaysan gösteriyim gel :D
   
 19. sana yalan söylüyorsun diyen oldumu arkadaş gps sorunu genelse her 603 kullanıcısında olması gerekir yok tellerde sorun var diyorsanız servise başvurun
   
 20. bedava ovi maps derken aklınıza ne geliyor merak ediyorum.. bedava ovi mapsi sizde yaparsınız. nokia suitten haritalara gelin oradan 300 mb lik türkiye paketini indirin. ardından sokak adlarını türkçe (aylin) sesini indirin. alın size bedava ovi maps. :) araştırın biraz. geliştirici olun.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/02/2019 - 01:57