Nokia E72 HACK GEREKTİRMEDEN İMZASIZ PROGRAMLARI YÜKLEME

 • 3 Kasım 2010
 • 11251 Okunma
 • 8 Cevap

 1. öncelikle opda sitesine üye oluyoruz...aldığımız sertifika dosyalarını cihazın hafıza kartına dosya açıp atıyoruz..sonrasında opda sitesinden mobil versiyon FreeSigner programını sertifikalandırıp telefonumuza kuruyoruz..

  akabinde programı çalıştırıyoruz karşımıza Add Task diye içerik gelir biz options a tıklayıp settings giriyoruz...sırasıyla

  Self sign cert....cert.ce
  self sign cert ....
  self sign ...(buraya herhangi bir şifre)
  self sign pass...(şifrenin tekrarı)
  sign Cert ...(bu kısma indirdiğimiz cer dosyasını seçiyoruz)
  sign ...(bu kısma indirdiğimiz dosyasını seciyoruz)
  sign pass..(şifre tekrarı yine)
  Output Directiry....custom
  custom directiry...(imzalı dosyanın kaydedileceği yer)
  save last adding path....Enabled

  yukarıdaki şekilde ayarlarını yaptıktan sonra;
  back deyip geri menüye dönüyoruz...

  add task tıkla imzalayacağımız programı seciyoruz ve üzerindeyken options tıklayıp add deyip sign sis seciyoruz ve sectikten sonra options GO deyip 2 dk bekledikten sonra imzalı programımızı kullanıyoruz..

  02.11.2010 Tarih itibariyle bu yöntemi kullanıp hack yapmaya filan gerek duymuyorum artık...

  anlatamadım kısım olursa aydınlatırım...
   


  Yazan: erkara_64
  jipien ve yasar55 bunu beğendi.
 2. Her türlü programda gecerlimi mesela hangi programları yüklediniz.Ben VoxTrack kayıt programı önceden yükleyemiyordum şimdi sizin yönteminiz ile yükledim.İnşallah program bir aksilik cıkarmazda kullanmaya devam ederim.
  Çok teşekkür ederim paylaşımın için.Aslında ben opda 3 ay önce sertifika almıştım ama FreeSigner programını kullanmayı unutmuşum.Çünkü daha önceden N95 8GB vardı ordan bu yöntemi yapıyordum bir zamanlar ama bana bu yöntemi hatırlattığın için teşekkür ederim....
   
 3. Ben o siteye güvenmiyorum, imei numarımı net üzerinde hiçbir yerde kullanmak istemiyorum. Acaba Başka yolu yokmu sertifika sorununu halletmenin ?
   
 4. Kardeş Dosyayı indirip tele kurmaya çalıştığımızda süresi geçmiş sertifika uyarısı veriyor telefonda..! Bir bilgin var mı?
   
 5. tamam anladm bn de öle ypıodm zatn de n gage oyunlarını nsl krcz ordan xD
   
 6. merhaba arkadaşım ben bu freesıgner i imzalayanadım. Direk tele attığımda ise sertıfıka hatası verıyor. Bana yardım edebilirmisin. Kafayı yemek üzereyım.
   
 7. arkadaşlar kesinlikle yapmayın bunu. ben zamanında yaptım opda dan kendime sertifika aldım ve şu an yurt dışından gelmiş olan nokia n97 min imei si klonlandığı için hiç ama hiçbir şekilde kullanamıyorum. imei nin klonlanma olayının da sadece ama sadece opda nın yaptıgı kanaatindeyim çünkü telefonun imeisini o güne kadar ben bile görmemiştim. sonucta üzerine 1 bardak soguk su içmek zorunda kaldım. siz siz olun imeinizi kimselere vermeyin hele böyle sitelere. gidin hack yapın. bu konuyu açan arkadaşı kötülemek için degil aksine onuda uyarmak icindi. ben başımdan geçenleri yazdım sizde bir ders alırsınız inşalla h. saygılar
   
 8. Hack yapsanda yine imei vermek durumundasın. Heloox programını sertifikalamak için opda veya benzer sitelerden sertifika almak için imei gerekiyor. Yani her durumda imei numaranı paylaşıyorsun. Ben N8 kullanıyorum, programlar için ne hack yaptım nede sertifika, aslında buna gerek yok imei numaramı mechul ellere teslim etmiyorum. Benim yöntemim şöyle; Telefonuma yüklemek istediğim programı google'a sonuna signed yazarak aratıyorum ve mutlaka biryerlerden buluyorum ve bu şekilde tüm istediğim programları buldum ve kullanıyorum. Tüm programları bir klasörde saklıyorum. tel e hard format falan atığımda tekrar yüklüyorum. En temiz yöntem bu hem telefonu hack lemek telefonu riske atmak demektir. Herkeze benim kullandıgım yöntemi tavsiye ediyorum.
   
  teknofırat bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/01/2019 - 01:08