Nokia E71 Beyaz Ekran

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erenekz

erenekz

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E71 Beyaz Ekran
Arkdaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım va bugun telfoncuya e71 yazılım yenıden yükletmek için gittim yükletme nedenim iletişim ve medyada vs. bir kaç şeyi klasörden çıkartıp kök klasöre taşıdım sonra neyı nerden taşıdıgımı unuttum ayarları sıfırla yapıncada olmadı bende yazılım attırmamı ve adam yüklemeye vaşladı olmadı dedi başka programlrla deedi pili çıkarttı ve başka bırşey taktı pıskısmına olmadı dedı 3 program felan denedı ve nerdeyse 2 saat onu bekledım bi program hata vermedi dedi pılı taktı bembeyaz ekranda kaldı sonra bır daha taktı ugratı fln ama olmadı yarın gel yapalım dedı telfon acınca beaz ekran gelıyor sonra kapanıyor ben yapabılırmıyım yardım edin

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Cihaz çökmüş sayılır. Flashlıcaksın. Forumda anlatımlar mevcut. Kolay gelsin ...

erenekz

erenekz

Üye
    Konu Sahibi
birazacık anlatırmısınlutfen ne dara yaptırrabılırım

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Cihazın çökmüş yani açılmaz. Cihazı çalıştırabilmek için flash yönetimini kullanıcaksın, diğer bir deyişle yazılım yükleyeceksin. Ben yapamam diyorsan güvenilir ve işini bilen bir teknik servise götürebilirsin. Ne kadara maâl olur bilmiyorum.

erenekz

erenekz

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu bulamadım lınk verir misin cihaza ne kadar zarar vermiştir bu yada böyle sabaha kadar kalmas zarar verir mi cihaza pili sökeyim mi

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Cihazı onarması için vermiş olduğun adam eğer mekanik bir operasyona girmeden sadece yazılımsal olarak çaba göstermişse herhangi bir müdahaleye gerek yok.

Buradan cihazın yazılım dosyalarını indir
http://www.maxicep.com/modifikasyon...rami-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342727.html

Bu konulara bakarakta cihaza dead flash at
http://www.maxicep.com/symbian-destek/nokia-telefonlari-olu-flash-atarak-kurtamak-435894.html

http://www.maxicep.com/modifikasyon...-phone-flash-atma-resimli-anlatim-552521.html

erenekz

erenekz

Üye
    Konu Sahibi
Hocam İnternetten Baktım'da Şarj Ful Olsun Diyo Yoksa İme'de Sorun Yaşarsınız Diyor Bu Program Cihazın Herhangi Bir Özellik Ekliyor Mu Yoksa Kaldırıyor mu Yada Cihaza Zararı Var Mı ? Lütfen Yardım Et ona göre KonuşucamADamla Cihazı Ağırtaştırmaz Hiç Bir Sorun Yaşatmaz Dimi ?

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Şarjın olması tekrar çökmesini engellemek için ve tabiiki olması gerek. Flash atmak cihaza fazladan özellik eklemez veya çıkarmaz. Sıfır alınmış E71 gibi olur. Eğer nasıl yapacağını bilmiyorsan bir bilene danış ve hatta o yapsın. Uzakta olduğum için ancak bu kadar yardım edebiliyorum sana ...

erenekz

erenekz

Üye
    Konu Sahibi
biliyorumhocam özellik ekleyip cıkarmadıgını mama kullandıgı program cıhaza zarar verirmi yada özellik cıkarır mı dıye dusunuyorum yanı kullandıgı program cıhaza zarar verıcek dıye dusunuyorum hıc bır zararı yok yanı oyle mı yazılımyuklendıkden sonra ıstedıgımı yapabılırmıyım progrmın bı telıesı var mı mesela program yukleyebılırmıyım yada cıhazı fabrıka ayarlrına geı dondurebılırmıyım vs..

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Hayır cihaza hiç bir zarar ziyan vermez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...