Nokia E65 Vodafone Bu Uygulama Geçerli Değil Sorunu Ve Birkaç Daha Soru

Sponsorlu Bağlantılar

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E65 Vodafone Bu Uygulama Geçerli Değil Sorunu Ve Birkaç Daha Soru
1) Nokia E65 Vodafone Var Ve Çoğu Uygulamalarda Bu Uygulama Geçerli Değil Diyor. Nasıl Düzeltebilirim?

2) Nokia E65 Vodafone İçin İnstallServer Aldım Hack İçin Fakat Open4All Hariç Hiçbir Yama Açılmıyor.

Sorun Oldukça Ekleyeceğim Şimdiden Cevaplar İçin Teşekkürler.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sertifikalar Ve Unsigned Uygulamada Yükleniyor. Fakat Bazı Uygulamalarda (Galiba QT, Pyhton) Yüklemiyor.
QT ve Phytonun açılması için kullandığı sertifiklar farklı olabilir. Bu uygulamaların ihtiyaç duyduğu sertifikayı tespit edip bu sertifikanın yeni tarihli versiyonu çıkmış mı diye bakmak lazım .

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Edit Yapılmamış Hali Yükleniyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Öncelikle yamaların Rompatcher ile uyumlu olması gerekiyor ve senin işletim sistemine uyması gerekiyor yani s60v3 9.2 veya 9.3 gibi.
Uygulama geçerli değil ile ilgili hiç hata almamıştım N73 N95 N79 kullandığım zamanlarda ama tahminen işletim sistemine uygun olmayan bir uygulama yüklemeyi deniyor olabilirsin.
Qt ve python ile igili olaya gelirsek, python ana uygulaması mevcut önce uygun olanı yüklemen gerekiyor sonra python ile yazılmışları yükleyip açabilirsin ve Qt hiç deneme telefonun uygun değil.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle yamaların Rompatcher ile uyumlu olması gerekiyor ve senin işletim sistemine uyması gerekiyor yani s60v3 9.2 veya 9.3 gibi.
Uygulama geçerli değil ile ilgili hiç hata almamıştım N73 N95 N79 kullandığım zamanlarda ama tahminen işletim sistemine uygun olmayan bir uygulama yüklemeyi deniyor olabilirsin.
Qt ve python ile igili olaya gelirsek, python ana uygulaması mevcut önce uygun olanı yüklemen gerekiyor sonra python ile yazılmışları yükleyip açabilirsin ve Qt hiç deneme telefonun uygun değil.
Telefon S60V3 9.1 Olarak Da Geçiyor. S60V3 Yaması Kullanmama Rağmen Aynı.

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Deniyelim Birdaha.

Üst Alt