Nokia E63 3g internet ıle baglanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tkgz

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E63 3g internet ıle baglanma sorunu
arkadaslar nokia e 63 telefonum var ama ınternete 3g ıle gıremıyorum ... 3g ıle gırmek ıcın napmayalıyım .. lutfen yardım edın... tesekkrler

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
3G yazıp 2222'ye göndermeyi denedin mi?

backwater

backwater

Üye
3g ye kayıtlıysan şebeke ayarlarından çift modu seç

tkgz

Üye
    Konu Sahibi
her 2 sınıde yaptım sebeke gostergesının yanında normalde 3g de cıkması lazm ama bende ole bır sey yok...

tkgz

Üye
    Konu Sahibi
yaptım ama olmadı ...

zekican09

zekican09

Üye
nokia e63 kullananlar çift mod yapıp internete bağlanınca 3g ile bağlanıp bağlanmadığını nasıl anlayabiliriz.
Nokia 603 de kullanıyorum ben çift mod deyip de bağlanıyorum. 3g çeken yerde 3g işareti çıkıyor.
Ama bu Nokia e 63 de çift mod açık ama 3g ile bağlantı kurup kurmadığını , 3g nin çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabilrim.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Ugurxl

Ugurxl

Üye
bölgende 3g yok büyük ihtimal

zekican09

zekican09

Üye
nokia603 avea ve nokiae63 avea ikisideavea.
nokia 603 ile 3g ile bağlanıyorum şuan ama aynı yerden nokia e63 ile şebekeden umts yi seçince çekmiyo telefon .
Yani 3G kapsama alanı içindeyim.
3g yi nasıl çalıştırabilirim?

backwater

backwater

Üye
telefonunun 3g yi desteklediğinden eminmisin, destekliyorsa eğer 3g ye kayıtlıysan çift modu seçtiğin zaman 3g olan bölgede çekmesi lazım, desteklediği halde çekmiyorsa donanımsal bi sorun olabilir servise bi göster

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye
E63, 3G [UMTS] destekler.
Cihazını UMTS moduna alıp internete bağlanmaya çalış. Eğer UMTS modunda nete bağlanabiliyorsan çift modda da 3G ile bağlanıyordur.

Dipnot: Bölgende her yerde rahatça 3G çekiyorsa çift modda kullanmamanı öneririm.
Az sayıda yerde çekiyorsa da 3G kullanmamanı öneririm zira böyle yerlerde telefonun bataryasının çoğu 3G aramakla biter.

O-Xan

O-Xan

Üye
Bende şebeke ibresinin yanında 3G işareti çıkıyor. Çift modda kullanıyorum.

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye

çift modda telefon en küçük bir sinyal değişikliğinde mod değiştiriyor. çift modu önermem kesinlikle.

zekican09

zekican09

Üye
arkadaşta nokia e71 var ondada umts yi secip 3g olan yerde bakıyorum yine şebeke yok.
Avea nokia 603 ve onu yanyana koyup ikisindende 3G modunu seciyorum nokia 603 te beş cucuk çekiyo E71 de şebeke yok.
Hadi bnm nokiae63 sorun var diyelim arkadaşındamı bozuk 3G si???

- - - Eklendi - - -

bnm nokia e63 te bi türlü 3g baglantsı göremedim

- - - Eklendi - - -

E63, 3G [UMTS] destekler.
Cihazını UMTS moduna alıp internete bağlanmaya çalış. Eğer UMTS modunda nete bağlanabiliyorsan çift modda da 3G ile bağlanıyordur.

Dipnot: Bölgende her yerde rahatça 3G çekiyorsa çift modda kullanmamanı öneririm.
Az sayıda yerde çekiyorsa da 3G kullanmamanı öneririm zira böyle yerlerde telefonun bataryasının çoğu 3G aramakla biter.
işte umtsde hiç şebeke yokki hiç baglanamıyom

ismail010

Üye
Bulunduğun yerde 3g çekmiyodur o zaman.
Bak bende de E63 var resim atiyom.

zekican09

zekican09

Üye
bende hala yazmıyo 3g

lotus35

Üye
Arkadasın dedigi dogru bende e63 kullanıcısıyım maalesef bendede 3g sorunu var ne yaptımsa olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...