Nokia Communication Centre :( Lütfen Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
idris_35

idris_35

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Communication Centre :( Lütfen Yardım
merhabalar benim sorunum nokianın kendi sitesinden indirdiğim nokia pc suite pc ye kurdum sonra telefonumla bağlatımı kurdum asıl amacım mesajları yedeklemek mesajlara tıklıyorum sonra oradaki mesajları görüp okuyorum ama sağ tıklayıp kopyala dediğimde proğram kilitleniyor bunu nasıl çözebilirim başka pc de de denedim yine aynı sonuç kabloada sorun vardır dedim Bluetooth la bağlanıyorum yine ayın sorun proğram kilitleniyor bana yardım edin lütfen merhabalar benim sorunum nokianın kendi sitesinden indirdiğim nokia pc suite pc ye kurdum sonra telefonumla bağlatımı kurdum asıl amacım mesajları yedeklemek mesajlara tıklıyorum sonra oradaki mesajları görüp okuyorum ama sağ tıklayıp kopyala dediğimde proğram kilitleniyor bunu nasıl çözebilirim başka pc de de denedim yine aynı sonuç kabloada sorun vardır dedim Bluetooth la bağlanıyorum yine ayın sorun pro klitleniyor bana yardım edin lütfen . Nokia Communication Centre v1.0 de sorun yoktu fakat pc suite güncelleyince Nokia Communication Centre v2.0 oldu ve sorun başladı. eski sürüm elinde olan var mı? Yada bu sorunu çözebilen_?:hmmm

bozkurduz

bozkurduz

Üye
kardeş aynı sorun bende de var. kayıtlı mesajları almam lazım. bişey bulursan buraya yazar mısın?
kopyalama yaparken takılıyor program

idris_35

idris_35

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah buluruz bi çözümünü

celibar

celibar

Üye
ovi suit'i denediniz mi?

idris_35

idris_35

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi deniyorum umarım düzelir. İlgin için çok teşekkürler 'Celibar' :sarıl:

--------------- Ekleme ---------------

ovi suit'i denediniz mi?

msj ları tek tek pc ye yüklemiyor. Hepsini seçtiğimde kopyala seçeneği aktif hala gelmiyor. ve pc ye yapıştıramıyorum. Yani ovi suit te olmadı:(

idris_35

idris_35

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım sesimizi duyan pek kimse yok :(:off:

idris_35

idris_35

Üye
    Konu Sahibi
Değerli uzman arkadaşlar bu konuya bakan yok mu!!!!!!!!!

childfight

Üye
arkadaşlar nokia communication centre 1.0 nereden bulabilirim. elinde olan varsa paylaşım yapabilir mi. çok lazım mesajlarımı yedek alamıyom bu yüzdenn. lütfen bi yardımcı olun arkadaşlar..

ayyddaann

Üye
merhabalar benim sorunum nokianın kendi sitesinden indirdiğim nokia pc suite pc ye kurdum sonra telefonumla bağlatımı kurdum asıl amacım mesajları yedeklemek mesajlara tıklıyorum sonra oradaki mesajları görüp okuyorum ama sağ tıklayıp kopyala dediğimde proğram kilitleniyor bunu nasıl çözebilirim başka pc de de denedim yine aynı sonuç kabloada sorun vardır dedim Bluetooth la bağlanıyorum yine ayın sorun proğram kilitleniyor bana yardım edin lütfen merhabalar benim sorunum nokianın kendi sitesinden indirdiğim nokia pc suite pc ye kurdum sonra telefonumla bağlatımı kurdum asıl amacım mesajları yedeklemek mesajlara tıklıyorum sonra oradaki mesajları görüp okuyorum ama sağ tıklayıp kopyala dediğimde proğram kilitleniyor bunu nasıl çözebilirim başka pc de de denedim yine aynı sonuç kabloada sorun vardır dedim Bluetooth la bağlanıyorum yine ayın sorun pro klitleniyor bana yardım edin lütfen . Nokia Communication Centre v1.0 de sorun yoktu fakat pc suite güncelleyince Nokia Communication Centre v2.0 oldu ve sorun başladı. eski sürüm elinde olan var mı? Yada bu sorunu çözebilen_?:hmmm

aynı sorunu bende yaşıyorum lütfen biri yardımcı olsun çıldırcam:ah

childfight

Üye
ve hala bi cevapv eren yok... arkadaşlar nokıa yetkilisi ile görüştüm.sağolsunlar onlarda bu konu hakkında bilgisiz. üst kademede yetkilelere bildireceklerini söyledir.ovi suit kullanmamı önerdiler. ama ovi suit yeterli dğeil benim için. biri olkuyup bilgisi varsa lütfean yardımcı olsun. bu konu da çok mağduriyet var... nokıa commucation sentre 1.0 elinde olan varsa lütfen paylaşsın..

Erci_E

Üye
bendede suan bu skıntı cıkti 3000 tane msj m var yedeklenmesi gerekn hepsini seciyorum kopyala diyorum takılıp kalıyo yokmu bunun bi cozumu ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt