Nokia Communication Centre :( Lütfen Yardım

 • 28 Ekim 2010
 • 2449 Okunma
 • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. merhabalar benim sorunum nokianın kendi sitesinden indirdiğim nokia pc suite pc ye kurdum sonra telefonumla bağlatımı kurdum asıl amacım mesajları yedeklemek mesajlara tıklıyorum sonra oradaki mesajları görüp okuyorum ama sağ tıklayıp kopyala dediğimde proğram kilitleniyor bunu nasıl çözebilirim başka pc de de denedim yine aynı sonuç kabloada sorun vardır dedim Bluetooth la bağlanıyorum yine ayın sorun proğram kilitleniyor bana yardım edin lütfen merhabalar benim sorunum nokianın kendi sitesinden indirdiğim nokia pc suite pc ye kurdum sonra telefonumla bağlatımı kurdum asıl amacım mesajları yedeklemek mesajlara tıklıyorum sonra oradaki mesajları görüp okuyorum ama sağ tıklayıp kopyala dediğimde proğram kilitleniyor bunu nasıl çözebilirim başka pc de de denedim yine aynı sonuç kabloada sorun vardır dedim Bluetooth la bağlanıyorum yine ayın sorun pro klitleniyor bana yardım edin lütfen . Nokia Communication Centre v1.0 de sorun yoktu fakat pc suite güncelleyince Nokia Communication Centre v2.0 oldu ve sorun başladı. eski sürüm elinde olan var mı? Yada bu sorunu çözebilen_?:hmmm
   


  Yazan: idris_35
 2. kardeş aynı sorun bende de var. kayıtlı mesajları almam lazım. bişey bulursan buraya yazar mısın?
  kopyalama yaparken takılıyor program
   
 3. İnşallah buluruz bi çözümünü
   
 4. ovi suit'i denediniz mi?
   
 5. Şimdi deniyorum umarım düzelir. İlgin için çok teşekkürler 'Celibar' :sarıl:

  --------------- Ekleme ---------------

  ovi suit'i denediniz mi?


  msj ları tek tek pc ye yüklemiyor. Hepsini seçtiğimde kopyala seçeneği aktif hala gelmiyor. ve pc ye yapıştıramıyorum. Yani ovi suit te olmadı:(
   
 6. Sanırım sesimizi duyan pek kimse yok :(:off:
   
 7. Değerli uzman arkadaşlar bu konuya bakan yok mu!!!!!!!!!
   
 8. arkadaşlar nokia communication centre 1.0 nereden bulabilirim. elinde olan varsa paylaşım yapabilir mi. çok lazım mesajlarımı yedek alamıyom bu yüzdenn. lütfen bi yardımcı olun arkadaşlar..
   
 9. aynı sorunu bende yaşıyorum lütfen biri yardımcı olsun çıldırcam:ah
   
 10. ve hala bi cevapv eren yok... arkadaşlar nokıa yetkilisi ile görüştüm.sağolsunlar onlarda bu konu hakkında bilgisiz. üst kademede yetkilelere bildireceklerini söyledir.ovi suit kullanmamı önerdiler. ama ovi suit yeterli dğeil benim için. biri olkuyup bilgisi varsa lütfean yardımcı olsun. bu konu da çok mağduriyet var... nokıa commucation sentre 1.0 elinde olan varsa lütfen paylaşsın..
   
 11. bendede suan bu skıntı cıkti 3000 tane msj m var yedeklenmesi gerekn hepsini seciyorum kopyala diyorum takılıp kalıyo yokmu bunun bi cozumu ya.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 15:25