Nokia C6 v01 Sürüm rofts2 Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6 v01 Sürüm rofts2 Yardım
Arkadaşlar ben 3 gündür hiç oynanmamış c6 v01 rofts2 nin üzerinde uğraşıyorum ve yazılımı olabildiğince orjinal hale getirdim tek bi sorun karşıma çıktı telefonu yeniden başlatınca açıldığında media bar tuşu çalışmaz oluyr ama normal kapat aç yaptığımda ise media bar tuşu 1 dakika sonra çalışmaya başlıyor tekrar yeniden başlat dediğimde ise geen çalışmıyor fix ledim yeniden mod attım çalışan fw den mod alıp yaptım olmadı lütfen bilenlerden yardım istiyorum

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
kardeş bölümde media bar tuşunun çalışması için bi mod vardı onu uygula

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bölümde media bar tuşunun çalışması için bi mod vardı onu uygula

4 kere uyguladım sonuç gene aynı geen aynı kardeşim anlamadım bu v01 in özelliğinden mi olsa gerek ne lanet olsun fw ingilizce indirdim ta orada n başaldım duzeltmeye bi sorun bu kaldı

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
hmm eksi sürümü bu galiba son sürümde dene (h)

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
temiz c6 v20 olan ya da v43 olan bi rofts2 dosyası bulamadım hiç bi yerde biliyor musun bi link c6 v20 veya v43 hiç oynanmamış bi fw ingilizce olsa da olur tr yapıyoruz sorunsuz evel allah

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
sorunsuz olmaz elbet bi sakatlık çıkar ama hataları en aza indirebilirsin

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
temız c6 fw sinde ne sorunlar var sadece istediğim hatalarını ben gideririm tıpkı b v01 in kini giderdiğim gibi bana hiç oynanmamış hiç içinden program silinmemiş bi v43 ya da v20 lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt