Nokia C6 ile ilgili Merak Ettikleriniz, Düşünceleriniz, Deneyimleriniz ve Sorunlar...

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia C6 nasıl bir telefon sizce?

• Accayip Harika

Kullanılan: 35 32.7%
  • Güzel

Kullanılan: 41 38.3%
  • Ehh işte. Fena değil!

Kullanılan: 11 10.3%
  • Beğenmedim, Kötü!!!

Kullanılan: 11 10.3%
  • Yorumsuz...

Kullanılan: 9 8.4%

• Kullanılan toplam oy
    107

ozgur__52

Üye
walla açık alanda da denedim arabada da denedim.. konumumu buluo ama seslendirme yada oklarlarla yön tarif etme falan yok... ya senin ayarlar nasıl?? mesele bende 1- Türkçe kadın 2-uyarı sesleri ve titreşim..

spriman

spriman

Üye
Arkadaşlar telefon sorunlu olarak piyasaya sürülmüş.bu sorundan kurtulmak için.. Ayarlar/telefon/sensörayarları/döndürme kontrolü/oto ekran döndür işaretini kaldırın. Sorun çözülüyor.

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefon sorunlu olarak piyasaya sürülmüş.bu sorundan kurtulmak için.. Ayarlar/telefon/sensörayarları/döndürme kontrolü/oto ekran döndür işaretini kaldırın. Sorun çözülüyor.
Şimdi anlamadığım nokta sensör ayarıyla telefonun sorunlu üretilmesi arasındaki bağ ne??? Yani bu ayarı yapınca ne çözülecek? Hem bu bi problem değil ki. Ekranın dönmesini istemiyorsanız kapatırsınız ayarlardan. Ben zaten alır almaz kapattım ama hala bi çok problemi var telefonun :D

-efşan

-efşan

Üye
Arkadaşlar sizdeki sorunların hiçbirini yaşamadım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum kendim özel modifiye fw yaptım vee kullanım dahada hoşlaştı

Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
selamun aleyküm arkadaşlar ben dün itibari ile 2 yıl kvk garantili 780tl ye c6-00 aldım önceki telefonum x6 idi c6 fena değil epey kurcaladım piyasada çok fazla program olmadğı için fazla bi program deneyemedim fakat 5800 xm ve x6 telefonuma kurduğum programların bir çoğunu denedim çalıştı. bir özelliğini sevmedim x6 16gb hafıza vardı ama bunda hafıza kartı gerektiriyor bence tek eksiği bu onun dışında hoş kullanılabilirliği olan bir cihaz.... selam ve dua ile....

Keşke biraz bekleseydin :) Bende de x6 var yazılım c6, yani c6 nın kapasitif ekranlısını kullanıyorum, çok da güze..

anelka_88

Üye
ılk ay bırsey cıkmıyo 3-4 ayda gıdıyoo cok kotu ayrıca yavas bı telefon bu

-starkiller-

-starkiller-

Üye
ben de ilk çıktığında aldım önceden de 5800 kullanmıştım (onu da çıktıktan i kaç ay sonra almıştım) kesinlikle 5800dan iyi bir telefon. Sık mesaj yazıyorsanız klavyesi var internette dolanırken kolaylık olsun diye joystick var dokunmatiği 5800a göre oldukça hassas. Bana göre tek eksiği v20.0.042 güncellemesinden sonra javanın gitmesi ama java runtime yükleyince eskisindende iyi oluyor

mhmzergn

mhmzergn

Üye
bu c6-00 nasıl hard format atabilirim

-efşan

-efşan

Üye
solshift+space+backspace+açma kapama tuşu
dostum tel kapalıyken bu yolu izle telefon açılsın tmmdır

• Beğen
Tepkiler: MUHAMMED

eisenhiem

Üye
Merhabalar.
Cia
hazı 3 gündür bu blackstar cfw ile kullanyorum ama ilk iki şarjı 7 saatte bitti. şimdi 14 saat te bitti en son şarjı da şuan 16 saat ve gösteriyor ama sonra birden batarya zayıf uyarısı alıyorum bu sorunu nasıl halledebilirm? yani cfw ikle ilgili olabilir mi* birden bitmesi?

eisenhiem

Üye
Merhabalar.
Cia
hazı 3 gündür bu blackstar cfw ile kullanyorum ama ilk iki şarjı 7 saatte bitti. şimdi 14 saat te bitti en son şarjı da şuan 16 saat ve gösteriyor ama sonra birden batarya zayıf uyarısı alıyorum bu sorunu nasıl halledebilirm? yani cfw ikle ilgili olabilir mi* birden bitmesi?

Sorun çözüldü!

ilkerbjk

ilkerbjk

Üye
Arkadaşlar bende 4 aylık c6 kullanıcısıyım telefonumdan memnunum pek bii sıkıntım yok bütün işlerimi goruyor net - facebook- twitter- mail uygulama yukleyn ozelleştirebiliyorsunuz teli tek sıkıntım facebook dahılı olan facebook güncellemeden sonra hata verdi ama yerine facebook touch yukledm aynı başka başka hehh bide geçenlerde batarya hemen bitiodu ama benden kaynaklanıodu zira düzenli sarj alışkanlığım yok...
Kısaca tavsıye ederim ben...