Nokia C6-01 Müzik Çalar Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bymc51

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6-01 Müzik Çalar Sorunu
Merhaba Benim Şöyle bir sorunum var;

nokialarda genelde bir klasore girdiğin zaman o klasörden bi mp3 tıklayıp çalmaya başladıgı an şarkı bıtımınde o klasorde bulunan diğer mp3leride çalmaya devam eder.ama c6-01 de ben bunu göremedim örnek olarak dosya yonetıcısınden hafıza kartına attıgım muzıge giriyorum aynı klasördeki devamındaki şarkı çalmıyor.bunun bir yolu yok mudur bir player felan? teşekürler.

mstf_l

mstf_l

Üye
ben hicbir nokia dosya yoneticisinden sırayla sarkı oynattıgını gormedim adı ustunde dosya yoneticisi zaten devamını oynatmaz

Klasor seklinde oynatmak istiyorsan jukebox var c.racklisini bulabilirsen

bymc51

Üye
    Konu Sahibi
bende samsungda göremedim kardeşimde x3 var onda istediğim şekil yapabiliyordum.neyse teşekür ederim cevabınız için bakıyorum şimdi.

mesuthps

Üye
Merhaba Benim Şöyle bir sorunum var;

nokialarda genelde bir klasore girdiğin zaman o klasörden bi mp3 tıklayıp çalmaya başladıgı an şarkı bıtımınde o klasorde bulunan diğer mp3leride çalmaya devam eder.ama c6-01 de ben bunu göremedim örnek olarak dosya yonetıcısınden hafıza kartına attıgım muzıge giriyorum aynı klasördeki devamındaki şarkı çalmıyor.bunun bir yolu yok mudur bir player felan? teşekürler.

müzik çalara gir en başta KARIŞTIR yazısına tıkla seçeneklerden karışık çalmayı çarsan karışık kapatırsan sıradan çalmaya devam eder..

Ritchie88

Ritchie88

Üye
müzik çalara gir seçeneklerden şarkılara gir ordan dinle devamında mutlaka diğer parçalara geçicektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt