Nokia c6-01 black telefonuma karnaval radyo yüklenmiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alein

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c6-01 black telefonuma karnaval radyo yüklenmiyor.
benim nokia c6-01 black model cep telefonuma daha önce karnaval radyo uygulamasını indirip kurup kullanıyordum.ama son 2 aydır bir türlü kuramıyorum uygulamayı.yükleme sırasında devamlı "indirme hatası" diye hata veriyor.telefonumun internet ayarlarını kontrol ettim , sildim yeniden ayarladım , telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm , format attım ama sonuç yine aynı bi türlü karnaval radyo uygulamasını telefonuma yükleyemiyorum.beğenerek dinlediğim bir radyo programıydı bayaa bi canım sıkıldı bu işe.konuyu netleştirirsek şimdi telefonumda program yüklüydü.programı açmak istedim açıldı ve bir süre sonra kendiliğinden çıkıverdi.sonra hiç açılmadı.bende silip yeniden yüklemeye çalıştım ama artık hep tam yükleneceği zaman indirme hatası diye uyarı veriyor ve yüklenmiyor. acaba artık firma symbian 'ı desteklemiyor mu nedir bilmem ama firmaya da mesaj yolladım dönen olmadı.bi burası kaldı umut bağlayacağım.Arkadaşlar fikirlerinizi önerilerinizi esirgemeyin lütfen.

celilcemre

celilcemre

Üye
N8 belle çalışmadı

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
desteği kesilmiştir büyük ihtimal ondan kaynaklanıyordur
cuteradio uygulamasını dene

celilcemre

celilcemre

Üye

Bunuda deneyebilirsin içinde radyo linkleri var.

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Başka radyo kullan karnaval zorunlumu

alein

Üye
    Konu Sahibi
ben az önce yükledim telim nokia 701 bu versiyonu yükle kullan
www.maxicep.com/forum/konu/karnaval-symbian3-belle-belle-refresh.701765/
buda ön izleme

Kardeş şu anda sana dua ediyorum.ALLAH (C.C) razı olsun senden.Bir sıkıntımdan kurtardın beni.önce normali denedim olmadı yine aynı sonuç oldu ama .sis dosyasını denedim oldu.şu anda sorunsuz çalışıyor.teşekkür ederim yol gösterdiğin için.
Başka radyo kullan karnaval zorunlumu
Kardeş öncelikle yorum verdiğin için teşekkürler.bir çok radyo denedim bazıları çalışdı ama istediğim keyfi vermedi.bu karnaval da sadece 2 tane radyo kanalını dinliyorum.onlarda da çalan şarkının kime ait olduğu ve şarkının ismini görebiliyorum.bu sayede daha sonra hoşuma gideni internetten mp3 olarak telefona yüklüyorum.yani şu an işimi iyi derecede gören bi bu var.önerin için teşekkürler.hayatta başarı ve mutluluk dileği ile hayırlı günler.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
JustWatch34

JustWatch34

Üye
:tşk: allah kazadan beladan korusun

JustWatch34

JustWatch34

Üye
gereksiz yorum yazmada üzerine yok arkadaş karnaval radyo istemiş geri geri gitmenin alemi yok :polis:
Özür dilerim ama Ben Burada duygumu paylaştım birde Ben bu çocuğun Karnaval radyoyı bulduktan sonra mesaj attım

asigsasi

asigsasi

Üye
ben ama Burdada Radyo tavsiyesi verdim ayrıca uzatmanın manası yok Karnaval radyoyu bulmuş zaten gereksiz
senin radyo tavsiyen bunudur bu şekilde yardım etmiyorsun bari boş mesaj da yazmayalım konu çözüme ulaştığına göre konu :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt