Nokia c6-01 belle yükledim.sizce iyimi yaptım şuan herşey normal ve telefon cok hızlandı :d

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hugoKJ

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c6-01 belle yükledim.sizce iyimi yaptım şuan herşey normal ve telefon cok hızlandı :d

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
iyi yaptın iyi belleli oldun hayırlı olsun

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
İyi yaptın :oke: Hayırlı olsun :)

hugoKJ

Üye
    Konu Sahibi
eyv güzel kardeşim peki belleye has özel widgetler ve uygulamalar sitede mevcutmu?

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
herşey normalmiş ve hızlanmış daha ne istiyosun :D hayırlı olsun

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
iyi oldu hızı kaybetmezsin ama flv olayı sende nasıl

hugoKJ

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ettim herkese. flv olayına gelirsek ben daha hiç telefona anna da iken bile flv yüklemedim.gerek yok.

hugoKJ

Üye
    Konu Sahibi
yani herkesde varsa bendede vardır denemedim şuan ama az sonra bakarım atarım tele flv bişiler.
ben orjin nokia nın sitesinden attım işte.öle modifiyeli cfw di galiba onlardan atmadım.

----------Eklendi @ 19:48:28 ---------- Yazıldı @ 19:47:41 ----------

bu cfv çokmu lazım oluo size ya daha bana hiç lazım olmadı olumm :D

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
yani herkesde varsa bendede vardır denemedim şuan ama az sonra bakarım atarım tele flv bişiler.
ben orjin nokia nın sitesinden attım işte.öle modifiyeli cfw di galiba onlardan atmadım.

hepimız orjinalden yukledik ama bu flv genel bir sorun

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
youtubedeki bütün videolar flvmi ? cünkü ben indirdiklerimin hiç birinde sorun yaşamadım normal baglantıdanda izleyebiliyorum

u_cosar

u_cosar

Üye
Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun

İncİnat

İncİnat

Üye
hosgeldin sende symbian ın anna sını belleyenlerdensin artık :)

hugoKJ

Üye
    Konu Sahibi
hoşbulduk :D teşekkürler.

bu flv olayınada baktım pc den hemen flv bi müzik klibi attım tele. arkadaslar durum söyle. ilk attım telefona sonra telefondan klibi izledim. çıktım videodan.sonra bir daha girmeye çalıştım video açılmadı. ancak telefonu resleyince tekrar flv dosyası açıldı sorun var heralde bendede :S herkesde oldugu gibi.napalım 2. güncellmeyi beklicez.sade bu sorun var ne güzel bence. başka bütün herşeyi fazlasıyla şık yapmışlar. herkese ii aksamlar :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
evet genel sorun bu

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
En iyisi belle. Ama benimki bu aralar kasıyor. Hack yaptıktan sonra oldu sanırım. Hack telefonu kastırır mı bilen birisi özel mesaj atsa ?

SilentOne

SilentOne

Üye
belleyi kurdun mu direk hack yapıcan sonra gelsin sistem midifiksayonlar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...