Nokia C5 (Tuşlu) Whats appde ne yazdığımı göremiyorum


Z18XE

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba tuşlu c5 telefonuma son sürüm whats app yüklüyorum fakat sanırım uygulama bozuk.

Yazarken Allaha emanet yazıyorum ne yazdığımı göremiyorum.

Bana çalışan bir sürüm numarası söyleyebilir misiniz, hatta mümkünse .sis dosyasının linkini atarsanız çok mutlu olurum.

Şimdiden teşekkür ederim.
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
indir yükle
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bozuk değil cihazından kaynaklı..
 

Z18XE

Üye
    Konu Sahibi
bozuk değil cihazından kaynaklı..

Peki bunun bir çözümü var mı, biliyorsanız lütfen söyleyin, en az 6 ay daha bu telefonu kullanacağım ve bu şekilde kullanmam oldukça zor.

Düzeltme: Whats App'ın her yerinde yazdığım yazıyı görebiliyorum (örneğin kişi ararken), sadece mesajı yazarken ne yazdığımı göremiyorum
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
silin yada cihazınıza format atın, cihazın ne durumda olduğu konusunda fikrim olmadığı için yardım bu kadar oluyor..
 

Z18XE

Üye
    Konu Sahibi
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt