nokia c5 kilit kodu

Sponsorlu Bağlantılar

serkanoloji

serkanoloji

Üye
    Konu Sahibi
nokia c5 kilit kodu
arkadaşlar telefonum c5. Dokunmatik.kilit kodunu unuttum hard format attım yani kilit tuşu ses açma tuşu arama cevaplama tuşu vede açma kapama tuşu.ama telefon ingilizce oldu vede acılışta hala kilıt kodu soruyor.12345 ın butun kombinasyonlarını denedim nafile.bu konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan yardım beklıyorum.ayrıca telefon kilit kodu açamadigım icin imei nosunuda bulamıyorum.saygılarımla.

rsm39

rsm39

Üye
imei nosu bataryanin altindaki kisimda yaziyor
bu siteden kilit kodunu degistirebilirsin

http://nfader.su/

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Hard formattan sonra istiyo nasıl iş anlamadım 5800 da da istiyor mu yoksa bitek c5-03 te mi istiyor

(Mobile System)

Üye
Telefonunu Nokia Pc Software ile günçelle zaten günçellerken içindeki işletim sistemini hatta romdaki bütün bilgileri siliyor ve yeni türkçe günçellenmiş yazılımı yüklüyor telefonun yani ilk aldığın gün gibi oluyor

serkanoloji

serkanoloji

Üye
    Konu Sahibi
imei nosu bataryanin altindaki kisimda yaziyor
bu siteden kilit kodunu degistirebilirsin

Ustacım bu master code yi buldum fakat yine yanlış kod diyor.acaba uygulamayımı yanlıs yapıyorum.başka bır yeremı yazmak gerekiyor acaba?

----------Eklendi @ 23:22:03 ---------- Yazıldı @ 23:18:56 ----------

Hard formattan sonra istiyo nasıl iş anlamadım 5800 da da istiyor mu yoksa bitek c5-03 te mi istiyor

Evet aynen.onu geç master kodunu bile kabul etmedi.

----------Eklendi @ 23:24:08 ---------- Yazıldı @ 23:22:03 ----------

Telefonunu Nokia Pc Software ile günçelle zaten günçellerken içindeki işletim sistemini hatta romdaki bütün bilgileri siliyor ve yeni türkçe günçellenmiş yazılımı yüklüyor telefonun yani ilk aldığın gün gibi oluyor

Bilgısayarım yok ustam.başka bir yöntem yokmu bildiğiniz.

rsm39

rsm39

Üye
imei numarani yanlis girmis olabilirsin sen en iyisi jafla yazilim atmayi dene

serkanoloji

serkanoloji

Üye
    Konu Sahibi
imei nosunu kclk mi imei nosunu sorgulayan siteden sorguladıgımda verdigı degerler telefona uyuyor o konuda sıkıntı yok.