Nokia C5-03 kamera sorunu ?

 • 7 Mayıs 2011
 • 6498 Okunma
 • 6 Cevap

 1. Dün nokia c5-03 aldım kamerasına girmiyor.
  Hiç görüntü gelmeden çıkıyor. Nasıl düzeltebilirim?
   


  Yazan: yakup07
 2. Nomralde biraz bekleyince açılır. Ancak o da olmuyorsa, telefonunu şarj et. Tam olduğunda USB kablosuyla bilgisayara bağla. Nokia Software Updater indir ve kur, zaten yazılıı açtığında USB'ye bağlı donanımı arar, telefonunu görücek, C5-03 çıkıcak. Sonra >Güncelle seçeneği varsa güncelle, aman sakın USB çıkartma; Güncelleme yoksa da yeniden yazılımı yükleyi seç ve yine işlem bitene kadar USB çıkarma. Bu şekilde düzelmezse, sorun yazılımda değil donanımdadır. Garantiye götür.
   
 3. Bı çok entrynde Nokia Software Uptaderi öneriyorsun kardeş. Ovi Suitede de var güncelleme. Nedenı neki bunu önermenın. Özelliği ne yani? :)
   
 4. Yeni Aldıysan Arkadaşın Dediği Gibi Telefondan Ayarlar-Telefon-Telefon Yönetimi-Cihaz Güncellemeleri Ordan Seçeneklere Bas Sonrada Güncellemeleri Kontrol Et De Bi Güncellesin Eğer Hala Sorun Devam Ederse Aldığın Yere Bi Göster... :oke:
   
 5. Ovi Suite, hâlâ çoğu bilgisayarda Hesap Sunucusu'na bağlanamıyor. Bu da demek oluyor ki bazı sürümleri hatalı. Nokia Software Updater ise kesin bir çözüm içeriyor ve Ovi Suite'de kullanmadığım bir sürü gereksiz servisi de indirmekten kurtulmuş oluyorum :)
   
 6. Anlaşıldı :)
   
 7. bndede aynisi olmusdu
  meger kamera ayarlarini sifirladim bi sekilde sizdeme sizip foto cek diyi,nce hemen cikiyordu bnce sen güncel sürümünü bul kardes yada arizalidir götür deisinler garantisi var zaten
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/01/2019 - 23:42