Nokia C5-03 Her türlü sorununuzu yazabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

'Patron

'Patron

Üye

SaoLasıN Uygulamada Birçok Özellik Var Keşke Bide Şu Kamera Tuşunu, Tuş Kilitleme Tuşuna Atayabilsek...
Senin sertifika vardı dimi.Yukledın ? Nasıl bi caps atarmısın.

----------Eklendi @ 21:03:08 ---------- Yazıldı @ 21:01:56 ----------

Yani C5-03 te sorunsuz çalışıyormu onu merak ettim.Olduysa sırf bunun için sertifika alıcam.

devil1903

devil1903

Üye
Bir sorumda benim vardı. Telefonumun e-mail ayarlarını yaparak hotmaildeki maillerimi telefonuma çağırdım. Sonra iptal etmek istediğimde maillerimi silmeme rağmen hala veri izleri, yani mail başlıkları mesajlar bölümünde hotmail başlığı altında duruyor. Ne yaptıysam içeriğini temizleyemedim, mailleri msj bölümünden de silmek için ne yapmalıyım.

'Patron

'Patron

Üye
Bir sorumda benim vardı. Telefonumun e-mail ayarlarını yaparak hotmaildeki maillerimi telefonuma çağırdım. Sonra iptal etmek istediğimde maillerimi silmeme rağmen hala veri izleri, yani mail başlıkları mesajlar bölümünde hotmail başlığı altında duruyor. Ne yaptıysam içeriğini temizleyemedim, mailleri msj bölümünden de silmek için ne yapmalıyım.
Bunun İçin Bende Uğraştım ama Olmadı.Bi Süre Sonra Kendiliğinden Silindiğini Farkettim..

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi

Başlıklar kndiliğinden kalkacaktır. Ayrıca, sana Nokia E-Posta uygulamasını kullanmanı öneririm.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

Senin sertifika vardı dimi.Yukledın ? Nasıl bi caps atarmısın.

----------Eklendi @ 21:03:08 ---------- Yazıldı @ 21:01:56 ----------

Yani C5-03 te sorunsuz çalışıyormu onu merak ettim.Olduysa sırf bunun için sertifika alıcam.

Caps Aldım Ama Programın Tamamını Almıyor Sadece Bi Bölümü Var İstersen Yine De Upload Edeyim...

'Patron

'Patron

Üye

Caps Aldım Ama Programın Tamamını Almıyor Sadece Bi Bölümü Var İstersen Yine De Upload Edeyim...
Neyse boşver.İmeimi verdim bile opda ya. sertıfıka gelınce yuklerım.sırf bu program için alıyorum sertıfıkayı. Fotoğraf çekmek benim işim :oke:
2 gunde toplam 4gblık 350tane fotoğraf çektım yav..:d::d:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

Neyse boşver.İmeimi verdim bile opda ya. sertıfıka gelınce yuklerım.sırf bu program için alıyorum sertıfıkayı. Fotoğraf çekmek benim işim :oke:
2 gunde toplam 4gblık 350tane fotoğraf çektım yav..:d::d:

:ohannes: NasıL Çektin O Kadar Resmi... :D

artos1

Üye
Arkadaşlar ekran çok kısa zamanda kararıyor vede tuş kilidi geliyor,bunun süresini uzatıp veya otomatik olarak tuş kilidi gelmemesi için ne yapmalıyım,Saygılarımla.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
1-) Işık İçin: Ayarlar - Telefon - Ekran - Işık Zaman Aşımı

2-) Tuş Kilidi İçin: Ayarlar - Telefon - Telefon Yönetimi - Oto. Tuş Kilidi

artos1

Üye
1-) Işık İçin: Ayarlar - Telefon - Ekran - Işık Zaman Aşımı

2-) Tuş Kilidi İçin: Ayarlar - Telefon - Telefon Yönetimi - Oto. Tuş Kilidi

İlgine teşekkürler tuş kilidi devre dışı oldu ama ışık 60 sn den fazle seçeneği ve devre dışı etme seçeneği bulamadım,Saygılar.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
boşver

dj_citax

Üye
ya arkadaşlar teli yeni aldım programları kullanmak için hacked nasıl yapabilirm resimli tarif edebilir misinz ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
bin çeşit hack var kardeşim forumda mevcut

mefdemirel

Üye
arabistandan türkçeleştirilmiş c5-03 aldım. Arada sırada ekran karışıyor ve kendini resetler gibi kapanıp açılıyor. Bu sorunum ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim, saygılar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
arabistandan türkçeleştirilmiş c5-03 aldım. Arada sırada ekran karışıyor ve kendini resetler gibi kapanıp açılıyor. Bu sorunum ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim, saygılar

Karışıyor dediğin renkler birbirine giriyor ekranda karıncalanma oluyor onumu diyorsun?

Krofessional

Navifirmden rengine uygun euro2 turkish rm 697 fw indirip at açıldığında ülkeni seç çıkıcak seçme kapat arama tuşu+açma tuşu+kilit tuşu+ses açma tuşunu basılı tut nokia yazısı geçene kadar öle dursun geçince bırak şimdi seç ordan türkiye falan hallet

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Navifirmden rengine uygun euro2 turkish rm 697 fw indirip at açıldığında ülkeni seç çıkıcak seçme kapat arama tuşu+açma tuşu+kilit tuşu+ses açma tuşunu basılı tut nokia yazısı geçene kadar öle dursun geçince bırak şimdi seç ordan türkiye falan hallet

Arkadaşın bahsettiği ekran karışması dille ilgili değil gibi

mfsyzgt

Üye
telefonun kendi tarayıcısından 1kaç video izledikten sonra hafıza dolu diyor ve kapatıyor tarayıcıyı aynı şekilde opera mobile'da çok resimli bir siteye girdiğimde hafıza dolu diyor aynı hatayı veriyor telefonda 44 mb hafıza kartında ise 1gb boş alan var neden bunu yapıyor tşkler..

Üst Alt