nokia c5-03 güncelleme sorunu!!!

Sponsorlu Bağlantılar

mikfil

Üye
    Konu Sahibi
nokia c5-03 güncelleme sorunu!!!
nokia c5-03 telim var güncellemelere giriyorum(menü/uygulamalar/araçlar/yazılım güncelle),telefon yazılımı diye bir güncelleme var güncelleme başlat yapıyorum öyle duruyo başlamıyo güncellemeye şimdiden teşekkürler...:bilmm

rehisbay17

Üye
evet aynı sorun bende de var. önemli telefon güncellemesi var diye uyarı geldi, baktığımda iki tane güncelleme vardı; birisi internet radyosu güncellemesi diğeri telefon güncellemesi. internet radyosu güncellemesini hemen yaptı. telefon güncellemesinde seçenekler bölümünde güncelleme başlat yok. sadece pc ile güncelleme var. pc ye gerekli programları yükleyip nokia sitesinden aradığımda yeni güncelleme yok diyor. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

feyloz

Üye
benim arkadaşımda da oldu :d: *#0000# koduyla yaptım oldu :D siz de deneyin

mikfil

Üye
    Konu Sahibi
Allah senden razı olsun:oke::oke::oke::oke:
Çooooooooookkk Teşekkürlerrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!:heyo::heyo::heyo::heyo::heyo::heyo:
rehisbay17 sen de *#0000# yi arama bölümünden gir, seçeneklerden güncellemeleri kontrol et ve oradan oluyor....
feyloz çoooookkkk teşekkürler!!!!

feyloz

Üye
yardım edebildiysem ne mutlu bana :oke:

rehisbay17

Üye
teşekkür ederim arkadaşlar ama ben onuda denemiştim. buradan alınıyor (nokia) diyor ve sonunda hiçbir güncel yazılım yok diyor.

feyloz

Üye
:hmmm peki phoenix programını denedin mı? nokianın telefonlara sistem atmak için yazdığı telefoncuların da kullandığı program. forumda nasıl kullanacağın var. ben de yazardım ama uzun sürer. zaten var :pro: :d:

rehisbay17

Üye
benim telin şu anki yazılım sürümü: v11.0.024 ve tarihi: 08.12.2010

----------Eklendi @ 20:08:31 ---------- Yazıldı @ 20:07:37 ----------

:hmmm peki phoenix programını denedin mı? nokianın telefonlara sistem atmak için yazdığı telefoncuların da kullandığı program. forumda nasıl kullanacağın var. ben de yazardım ama uzun sürer. zaten var :pro: :d:
denemedim ama en kısa sürede deneyeceğim. çok teşekkürler.

suspend

Üye
saol kardeş

ChuqLucK

Üye
ben*#0000# yi aradım ama bağlantı hatası diyo olmuyo lütfen yardım kafayı yicem artık

neo_24

Üye
aynen kod la olayı çözdük saol hocam

kiesto_afri

Üye
bağlantı hatası diyor bende arkadaşlar

onder_17400

Üye
aynen bende denedim bağlantı hatası diyor

12enesbey12

Üye
bağlantı hatası ya lanet olsun. Bilen yokmu ya yardım lütfen.

baba_67

Üye
saol kardeşim