nokia c5-03 flashlama yardım !!

Sponsorlu Bağlantılar

YEKDİZZY

Üye
    Konu Sahibi
nokia c5-03 flashlama yardım !!
arkadaşlar benim telefondan bazı nedenlerdne dolayı flashlamam lazımm phoenixmi ne o programla herşeyim hazırr nolur teamwiewer verym atın şunu ben bilmiyorum atmayı bilen varsa ALLAH rızası için

NextWorld

NextWorld

Üye
kanka çok basit.
Sen yap.
Bir rom bul v23 versiyonlu forumda özkan nin yaptıkları var.
Zaten adam yazıda anlatmış korkulacak hiç bir şey yok.

Rbkgg

Üye
Phoenix 2012 kur, usb bağlayıp RM-697 de güncelleme yap ve flaşla. Hepsi bu. Phoenix kullanımı ile ilgili yüzlerce resimli anlatım var zaten. 2 dakikalık bir iş. Ancak belirteyim nokianin en berbat telefonu c5-03.

NextWorld

NextWorld

Üye
Phoenix 2012 kur, usb bağlayıp RM-697 de güncelleme yap ve flaşla. Hepsi bu. Phoenix kullanımı ile ilgili yüzlerce resimli anlatım var zaten. 2 dakikalık bir iş. Ancak belirteyim nokianin en berbat telefonu c5-03.
Bence tamtersi s60v5 içinde en iyi telefon.

Phoneixi aç türkçe yamalı kullan
İndirdiğin v23 seç flashla pek çok video var

lazye

lazye

Üye
S60v5 en iyi telefonu c6 dır en kötü telefonu c5 tir.

lazye

lazye

Üye
bende var 5 para etmez :)

lazye

lazye

Üye
Orası öyle haklısın :)

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
C503 en iyi s60v5600mhz işlemci var, 5mp kamera var, navigasyon sensörü var, 5800 dan daha hafif, ince ve şık, c6 gibi pek işe yaramayan qwerty klavye yok, en son çıkan s60v5 tir, 5800 da kasan oyunların çoğu daha az kasar. E sürücüsünü RAM olarak kullana biliyor.:)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
C503 en iyi s60v5600mhz işlemci var, 5mp kamera var, navigasyon sensörü var, 5800 dan daha hafif, ince ve şık, c6 gibi pek işe yaramayan qwerty klavye yok, en son çıkan s60v5 tir, 5800 da kasan oyunların çoğu daha az kasar. E sürücüsünü RAM olarak kullana biliyor.:)
Doğru :) birde polarbit oyunlarını açsa ve deklanşör olsa on numara olurdu.

killlerman

Üye
n97 bile aciyor polarbit tootunwarz eski ama etkili

killlerman

Üye
olabilir

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601