Nokia C3-00 ten asha 302 ye gecmeyi düşünüyorum (lütfen yardım edin lütfen)

• 24 Ağustos 2014
  • 849 Okunma
  • 25 Cevap

1. Öncelikle konu ön ekıni karşılaştırma ve telefon tavsiyesi arasında kaldım karşılaştırmayı seçtim umarım uygun olanı budur neyse konuya geçelim.

Arkadaşlar şu an nokia C3 kullanıyorum bu telefonu bayya kullandım fakat çok sıkıldım sadece push bildirimleri desteği olduğu için çok sevdim ve bi süre kullandım ve kullanıyorum. Para sorunum olduğu için idare etmek için C3 modelinden çok daha iyi olan nokia asha 302 almayı düşünüyorum bu cihazı 3G, 120 MB RAM 3.2 MP kamerası ve push bildirimleri gibi özellikleri olduğu için almak istiyorum C3 te ise 2G, 2 MP kamera ve push bildirimleri var. Incelemesini izledim gayret hızlı ve kullanışlı telefon C3 ten çok daha iyi bütçem 130 TL param var üstüne C3 modelini verecem 2. El modelini verirler mi sizce ? Bu telefonu almalı mıyım ?

GÜNCELLEME

Arkadaşlar bugün nokia E72 aldım fakat sertifika sorunu çıktı :( yarın tekrar gidip iade edecem paramı verirler mi ? Onun yerine asha 302 alacağım aklım bu telefonda kaldı. Lütfen cevap verin arkadaşlar

Yazan: Mansurcan
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 25 Ağustos 2014
  2. Samsung 5610 var. Samsung'un sitesinde oldukça şık görünüyor. Ona da bak istersen. Ayrıca kamerası da 5 MP.

iPhone ile gönderdi
  3. baktım ama hoşuma gitmedi kardeşim

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Nokia'nın e72, e73, e63 gibi modelleri de var. onlara da bak derim.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. e72 de push desteği yok galiba e73 de var ama bunun ikiside hoşuma gitti fiyatları pahalı olabilir
    ---
    Arkadaşlar bugün nokia E72 aldım fakat sertifika sorunu çıktı :( yarın tekrar gidip iade edecem paramı verirler mi ? Onun yerine asha 302 alacağım aklım bu telefonda kaldı. Lütfen cevap verin arkadaşlar

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Mobil cihaz ile gönderdi
  8. O da vardır oralarda araştır istersen. Cihazi hackle daha sonra istediğin uygulamayı sertifika hatası almadan yüklersin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. tesssekkur ederim kardesım yaptım oldu ama java uygulaması facebook ındırırken yıne hata verıyor ne yapacam ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Tam anlayamadım ama java'da hata vermemesi lazım. Sertifika ile alakası yok javanın ancak java update gibi birşey vardı sanırım s60v5 kullanırken öyle birşey yapmıştım belki onunla alakalı olabilir.

İndirmede sorun varsa belki facebook ile alakalı birşeydir.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. facebook ile alakası yok kardeşim yüklerken sertifika hatası veriyor symbian uygulamalarında olduğu gibi ama yüklerken hata veriyor java update mi yukleyecem ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Java uygulamalarda sertifika yok sanıyorum.

Fikrim yok o konuda varsa update sen öyle bişey yapıp dene.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. jarı kuruyor ama sertifikalı jadı kurmuyor neyse bi araştırayım en iyisi

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Jar ile kur sende. Neticede aynı şey değil miydi onlar. Jad ile kurduğunda zaten jar'lı dosyayı çekecek oradan.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. bilmiyorum ya ne yaparsam aldığıma pismanım. Aklım asha 302 de kaldı :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Bence pişman olma, konuya yorum yapma sebebim bir arkadaşım duvara fırlatıp kırmıştı. Bu sebepten yönlendirdim. Arkadaşımda daha evvelden e63 kullanmıştı e63'ü mumla aradı. klavyeli telefon kullanıyor sürekli. 302'yi kırdıktan sonra blackberry'nin bir modelini aldı onunla da yapamadı, şimdi yine blackberry kullanıyor ama q10, o telefondan memnun.

kısacası o tarz telefonlarda blackberry'nin üst modelleri haricinde en iyi cihazlar nokia'nın e serisi gibi görünüyor. En azından sadece java'ya bağlı değiller.

Samsung ile gönderdi
  17. sonunda java sorununuda çozdum hackleme asamasında bır seyı yanlıs anlamısım su an pısmanlığımı yendım ınsallah sorun cıkarmaz eskı telefonumundan tek eksıgı push destegı o da olsun yapacak bırsey yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Push desteği dediğin bildirimler sanırsam. sis uygulamalarda olabilir o destek. Kamerası da güzeldir.

Samsung ile gönderdi
  19. evet bıldırımler ama ben facebookta kullanıyordun bunda olmadı. Bı de magazadan ınternet paylasımı programı kurdum baska cıhazda gorunmuyor ne yapacam ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. asha güzel. alabilirsen e6 yada bakabilirsinn.

Yüklüyor...
17/10/2018 - 23:17