nokia c2-01 rehberden kaynaklı yazılım atma

Sponsorlu Bağlantılar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
nokia c2-01 rehberden kaynaklı yazılım atma
merhaba arkadaşlar babamın 2. el olarak aldığı c2de rehberdeki bir arama kaydıyla sorun yaşıyoruz; eski silinmeme sorunu.
bunun için yazılım atmanın işe yaradığını okudum ama kendim bu işle çok içli dışlı olmadığım için emin olamıyorum. Eski c6-01ime yazılım güncellemelerini yüklediğim için ovi suitele yapayım diyorum ama bu işe yarar mı yada ovi suitele hala yazılım atabiliyor muyuz.
eğer bu işe yaramazsa önerebileceğiniz kolay bir yöntem var mı.

PALA.

PALA.

Üye
Malesef ovi desteği kesildi, güncelleme alamazsınız...Malum format yöntemlerini denediniz mi ?(fabrika ayarları)
Arama kaydı genelde ayarlara göre günlük, 10 günde bir, ayda bir silinir.
PC suitle düzeltenler vamış, bilgisayar üzerinden siliyor galiba sayfada videoda var

Bu sayfayı yandex çeviri ile çevirebilirsiniz benzer bir arama kaydı sorununu çözmüş

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Malesef ovi desteği kesildi, güncelleme alamazsınız...Malum format yöntemlerini denediniz mi ?(fabrika ayarları)
Arama kaydı genelde ayarlara göre günlük, 10 günde bir, ayda bir silinir.
PC suitle düzeltenler vamış, bilgisayar üzerinden siliyor galiba sayfada videoda var

Bu sayfayı yandex çeviri ile çevirebilirsiniz benzer bir arama kaydı sorununu çözmüş
why do you think that i can't read this :D
adamlar resmen telefona hipnoz yapmış :D :D

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Hayır çözemedik telefon yeni numara da kaydetmiyor
Değiştirecez artık

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Babam dokunmatik telefon kullanamıyor kardeşimin telefonu iki gün kadar kullandı hayatının en zor iki günüydü :D :D

Üst Alt