Nokia Belle Refresh Adlı Güncellemeyle İlgili İyi Haber

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Belle Refresh Adlı Güncellemeyle İlgili İyi Haber
Nokia Belle Refresh güncellemesi ne zaman çıkacak?
O kadar çok söylenti var ki, artık inanmak bile istemiyorum.

Moderatör:
Biz bu güncelleştirmenin N8 için kullanılabilir olacağı konusunda herhangi bir haber var.

Bir güncelleştirme kullanılabilir hale ne zaman, sizin özel cihaz için çıkış tarihi gibi bulunduğunuz yeri ve operatör gibi çeşitli faktörlere bağlı olduğunu unutmayın.

En kısa zamanda bir güncelleme cihazınız için kullanılabilir olduğunda, bu yeşil ok simgesi altında Nokia Suite görünecektir.

Umarım yardımcı olmuştur.

Kaynak:

hakan_710

hakan_710

Üye
as soon as... yine aynı laflar falan filan. boşuna tarih beklemeyin çıkarsa herkes gibi biz de yükleriz. 2-3 saat geç yüklemekten bişey olmaz. kaldı ki çok farklı bir güncelleme olmayacağı için bu kadar heyecana da gerek yok

dücane

dücane

Üye
hocam bende okudum simdi ama orda güncelleme ile alakali "herhangi bir haber yok" diyor... yani ortada güncelleme bile yok...

sonundada eger bir güncelleme cikacak olsada, nokia suiteeki yesil okun altinda görürsünüz diyor...

biz coooook bekleriz güncellemeyi...

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
gelince açın kardeşim şu konuları tarih belli değil.kapatılmaya aday konu kapatılır.

cyber

cyber

Üye
yani siz o güncellemeyi daha çok görürsünüz diyor o yeşil ok ta nokiadan size hediye ..... anlayan anlar :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
vay be belle beklediğimiz günler geldi aklıma. ;)

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Açmayın kardeşim böyle boş konuları.

ersinbakar

ersinbakar

Üye
Yorumlar dehset :)

_ardaa

_ardaa

Üye
Belle geleli daha ne kadar oldu ki öyle acil olarak çözülmesi gereken sorunu da yok, kendinizi sık aralıklarla gelen güncellemelere alıştırmayın anna ve belle arası istisna idi onun dışından çok fazla beklenti içine girmeyin bence böyle konularda açmamaya özen gösterin bence gelirse gelir gelmezse de zaten elimizde çalışan düzgün bir sistem var sonra gelen gideni aratmasın.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
yahu telefonların sıfırı bile üretilmiyor artık (N8 ve C7) hala ne güncellemesinden bahsediyorsunuz..bence de artık güncelleme falan gelmez..gelirse de küçük boyutlu hata düzeltme güncellemeleri gelir o kadar.belle gibi büyük bir yazılım güncellemesi beklemeyin.

aleranol

aleranol

Üye
valla hala symbiandan bişey bekliyorsanız yazıklar olsun. Niye bu kadar çöp konu var bu s^3 bölümünde anlamadım. Bu kışdan sonra s^3 bölümü çok bozuldu çook. Herkez yardım felan. Bu tür saçma haberler. Girin desteğe bissürü adam var. Flaş yardım pff :/ sürekli aynı şeyler. Okuyun üst konuyu bitsin.

• Beğen
Tepkiler: ozggurr
paşa06.40

paşa06.40

Üye
flv video sorunu dzelsin yeter

hizan

hizan

Üye
adamlar kafalarına göre gelirmi diye yorum yapmışlar sizlerden sazan gibi konuyu hortlatmışsınız.

konu LOCKED.

emreli01

emreli01

Üye
valla hala symbiandan bişey bekliyorsanız yazıklar olsun. Niye bu kadar çöp konu var bu s^3 bölümünde anlamadım. Bu kışdan sonra s^3 bölümü çok bozuldu çook. Herkez yardım felan. Bu tür saçma haberler. Girin desteğe bissürü adam var. Flaş yardım pff :/ sürekli aynı şeyler. Okuyun üst konuyu bitsin.
herkez sen gibi bilğili olmadığındandır belki de : ?

hidayet02

hidayet02

Üye
Daha Belleyi Tam Çözemediniz Birde Güncelleme Güncelleme Diye Milletin Kafasını Yiyorsunuz.

Ayıp Kardeşim Yöneticilerin Vaktini Çalıp Boş Boş Konular Açıp Kitleme Mecburiyetinde Bırakıyorsunuz. Sonra Vay Anam Konum Niye Kitlendi Diyorsunuz...

Ayıp Kardeşim Üyelerin Hevesini Kursağında Bırakıyorsunuz. Konu Başlığına Bak İçeriğine Bak Ne Alakaya Maydanoz?

Ayıp Be Ayıp...

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Bolca dedikodu haberi açıldı. Güncellemeyle ilgili kesin bir haber gelince tekrardan konu açarsınız.
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt