Nokia Asha 502 Görseller Ortaya Çıktı

 • 29 Eylül 2013
 • 386 Okunma
 • 6 Cevap

 1. Son günlerde Nokia, Microsoft tarafından satın alınma haberleri ile gündemde. İleri tarihlerde hem Lumia hem de Asha serisi içerisinde ki modeller Microsoft tarafından sunulacak. Her ne kadar Microsoft‘unWindows Phone işletim sistemi üzerinde çalışan modellerle daha çok dikkat çekse de düşük bütçeli kullanıcılar için sunduğu Asha modelleri de oldukça ilgi görüyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Geçtiğimiz hafta Nokia’nın Asha çatısı altında sunacağı yeni modellerdenAsha 500‘ün basın görseli ortaya çıkmıştı. Bu yeni cihazın ilerleyen haftalarda farklı renklerde satışa sunulması bekleniyor. Şimdi de bir başkaAsha cihazının görselleri ortaya çıktı

  Bir çok cep telefonu ve tabletin ilk görsellerini sunan Twitter kullanıcısı@evleaks şimdi de Nokia Asha 502 adında ki bir cep telefonunun basın görsellerini sundu.

  Baktığımızda Nokia Asha 500 ile benzer bir tasarıma sahip olan yeni Asha 502‘nin farkının ise arka yüzeyinde ki LED flaş olduğunu söyleyebiliriz. Henüz bu yeni cihazın teknik özellikleri hakkında bilgi ise bulunmuyor.

  Nokia‘nın yeni cihazının gelecek ay Abu Dhabi‘de Nokia World’da gün yüzüne çıkması bekleniyor. Nokia ayrıca bu etkinlikte Lumia 1520 phablet modeli ile Lumia 2520 tablet modelini de gün yüzüne çıkartacak.

  Nokia Asha 502 görseller ortaya çıktı
   


  Yazan: ANIL
  .caner. bunu beğendi.
 2. Iphone 3Gs i andırdı. :hmmm
   
 3. azıcık ekran büyütseler süper olur bence
   
 4. Satılmadan önceki nokia nın son projeleri herhalde bunlar.
   
  Pikkaccu bunu beğendi.
 5. Belirtilmemiş ama, kasası cam kaplı.
   
 6. Şık bir telefon ama ekranı çok küçük.
   
 7. Kınalarda dağıtılan kuruyemişlerin poşetine koyulmuş gibi.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/02/2019 - 23:47