Nokia Asha 303 Güncelleme Sorunu (Acil Yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
antallium

antallium

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Asha 303 Güncelleme Sorunu (Acil Yardım)
Merhaba arkadaşlar.
Nokia Asha 303 telefonumun internet tarayıcısı güncelleştirmesi çıkmıştı uyarı verdi ve yükledim.
Sonradan telefonumun menü bölümündeki "Sohbet" ağı çalışmamaya başladı. Yani tıklayınca hiç bir işlev yapmıyor.
Sonrasında "İnternet" bölümüne tıkladığımda "Çakışan uygulamalar gösterilsin mi?" diye bir uyarı alıyorum.
Evet dediğimde "İnternet Tarayıcısı" görünüyor. Hayır dediğimde menü aynı kalıyor.
Belki güncelleştirme aracışığıyla diğer problemleri de atlatırım diye düşündüm telefonun 14.72v çıktı ve Pc Suite aracılığıyla yüklemeye (update) etmeye çalıştım.
Fakat nedenini bilmediğim bir şekilde "Cihazla olan bağlantı kesildi, lütfen cihazınızı kapatıp tekrar deneyiniz." taglı yazıyı almaya başladım ve ben hala güncelleştirme yapamadım bir sürü bilgisayarda da denedim.

Bununlar ilgili Asha S40 serisinde forumlarda çok şikayet okudum fakat nedense sorunu çözebilen olmamış. "Task Killer" adlı programı öneriyorlar ve açıkçası ben o programı da bulamadım bulsamda nasıl kullanılacağını bilmiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.

backwater

backwater

Üye
wifi baglantın varsa telefondan güncelleştirmeyi dene yada flash atarak yükle

antallium

antallium

Üye
    Konu Sahibi
Wifi bağlantısıyla denedim güzel fikirdi ama ne dedi biliyor musunuz?

Yeni güncelleştirme yoktur. Bu nsıl iş ya Nokia aldığıma bin pişmanım. Elbet bir gün bu telefonda perte çıkacak ama o zaman Nokia alırım (!)

abdullah-gs

Üye
Nasıl yani flashı nasıl atacaksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt