Nokia 808 Pureview Cfw Fp2 By Darkredblue61 V2.20 Final Türkçe [113.010.1058]

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 808 Pureview Cfw Fp2 By Darkredblue61 V2.20 Final Türkçe [113.010.1058]

CFW'yi Kurdukdan Sonra Ayarlar\Temalar\Genel'e Girin 5 10 Sn Bekleyin Tema ve Efektler Aktif Olunca Çıkın.

Final CFW'nin Ayrintilari.
Güncelleştirmeleri Sorunsuz Yükleyebilirsiniz.
Pil Simgesi ve Şebeke Sinyal Gücününde Sinyali Değişmiştir.
Cihazin Açılma Süresi İse 20-30 Sn Arasındadir.
Hafıza Kartı Simgesi Eklendi.
Menü LEDİ Cihaz Şarj Olurken Kırmızı Olarak Yanar.Şarj Tamamlanınca Sönüyor.Bildirim Ledi Varsiyan Olarak Duruyor Yani Beyaz.

Toplam Boş Hafiza 750 760 MB Arasi.
Tema Efektleri Kişişelleştirmesi Aktif Edildi.

Menü 4*5 Yapıldı Yorumda Orjinal Halinin Linkide Verilecektir.(4*5 Yapmak İsteyenler İçin)
Yazi Tipi Değiştirilmiştir Hoşuna Gitmeyen Olursa Orjinal Yazi Tiplerini Atması Yeterli Olacaktir.
Hack,Kulaklık Sesini Arttırma,Hoparlörün Sesini Arttırma Gibi Modlar Eklendi.
Menü Geçişlerinde Ana Ekran Geçişlerinde Vsde Efektler Eklenmştir Akıcı ve Sorunsuz Şekilde Çalişmaktadilar.
Kinetik Kaydirma Geliştirildi.

Ekolayzerların Düzenlenmesi Eklendi.

41 Mp Çektirme Modu Eklendi. 16:9 da 8-5-2 Mp Modlari.
Kamera Sesleri Sesleri Değiştirilmiştir Fakat Güncelleme Yaparsanız Orjinal Hale Geri Dönerler.

4:3de İse 12-5-3 Mp Modları Eklendi.Video Ayarlarına Dokunulmadi.

Smileyler Her Yerde Kullanımı Eklendi.
Web Düğmeleri Değiştirildi.

Sadece Türkçe Dil Bırakılmiştir.Yazma Dilince Dileyen İngilizce Klavye Kullanabilir.Türkçe ve İngilizce Klavyeleri Bırakılmiştir.

Klavye Modifiye Edildi Her Fonksiyonu Çalişmakda.
Galeriye 9 Tane Duvar Kağidi Eklendi Dileyen Siler.

Yeni Widgetler Eklendi ve Bazıları Kaldırıldı.(Örn : Hesap Makinasi Widgeti Eklendi.)
4 Giriş Ekranına Ayri Ayri Duvar Kağidi Atandi.

Menüyü 4*5 İsteyenler İndirmesin.İlk Üstteki Linkleri İndirin Sonra Bunu İndirin ve CFW Dosyalarının İçine Atin Değiştirin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: infazcı ve Halit O.

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
ufukta yeni cfw varmı? fp3 hack gibiyaw bu modu nasıl kuracağız onuda yazarmısın resimler yada video varmı? acemiyiz ama öğreneceğiz sonunda

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
ufukta yeni cfw varmı? fp3 hack gibiyaw bu modu nasıl kuracağız onuda yazarmısın resimler yada video varmı? acemiyiz ama öğreneceğiz sonunda
Bu Son.Nokia Cihazlara Dead flash Atma Diye Aratirsan Çıkar OFW DOsyaları Yerine Linkdeki Dosyaları Yükleyeceksin

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Nokia Cihazlara Dead flash Atma derken ölü flashmı? CİHAZI ÖLDÜRMESİN BU YÖNTEM :)
-kardeş birde nokia telefonlara cfw atma diye sabit konu açıp resimli-yazılı yada videolu olarak eklersen sevinirim
tamam hack cfw,leri eklemişsin ama nasıl atılır neler yapılır,ne yapılmaz ipuçları-uyarılar falan hiç bir şey yazmıyor dediğimi yaparsan benim gibi bilmeyenlere rehber olursun yardımcı olursan sevinirim bye

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Cihazlara Dead flash Atma derken ölü flashmı? CİHAZI ÖLDÜRMESİN BU YÖNTEM :)
-kardeş birde nokia telefonlara cfw atma diye sabit konu açıp resimli-yazılı yada videolu olarak eklersen sevinirim
tamam hack cfw,leri eklemişsin ama nasıl atılır neler yapılır,ne yapılmaz ipuçları-uyarılar falan hiç bir şey yazmıyor dediğimi yaparsan benim gibi bilmeyenlere rehber olursun yardımcı olursan sevinirim bye
CFW den OFW Ye Dönme Ve Dead Phone Flash Atma (Resimli Anlatım) - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: infazcı
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
senin cfw,yi yükleyeceğim yükleme esnasında neler yapmalıyım neler gerekli onu diyorum resimlerini eklersen sevinirim çok mu zor dediğim şey,kardeş cfw yükleme videosuda olur bakarak yüklerim
-en son hangisini ekledin ve hangisini tavsiye edersin cfw,lerden

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
senin cfw,yi yükleyeceğim yükleme esnasında neler yapmalıyım neler gerekli onu diyorum resimlerini eklersen sevinirim çok mu zor dediğim şey,kardeş cfw yükleme videosuda olur bakarak yüklerim
-en son hangisini ekledin ve hangisini tavsiye edersin cfw,lerden
Uzun İş Araştirarak Bulabilirsin

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
videolu-resimli anlatımı yoksa bari yazılı olarak anlatında şu fw,yi kurayim telefonuma yoksa çok şey istedim herşey nokia 808 için :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
videolu-resimli anlatımı yoksa bari yazılı olarak anlatında şu fw,yi kurayim telefonuma yoksa çok şey istedim herşey nokia 808 için :)
Attiğim Linkde Var İşte Oraya Bakarak Yapabilirsin

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
tamam bakıyorum üstteki linke

• Beğen
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
-senin enson eklediğin fw hangisi?
-yeni fw yapmayı düşünürmüsün
-ayrıca telefona fw atarken ayrıca bir programmı gerekiyor,sanırsam usb takıp fw,yi tanıtıp olmuyor fw atma işlemi
-peki sen nasıl yaptın 808 fw atmayı özetle anlatırsan sevinirim please man...
-sır gibi saklamayın yaw şu fw yüklemeyi :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
-senin enson eklediğin fw hangisi?
-yeni fw yapmayı düşünürmüsün
-ayrıca telefona fw atarken ayrıca bir programmı gerekiyor,sanırsam usb takıp fw,yi tanıtıp olmuyor fw atma işlemi
-peki sen nasıl yaptın 808 fw atmayı özetle anlatırsan sevinirim please man...
-sır gibi saklamayın yaw şu fw yüklemeyi :)
Düşünmüyorum Söylemiştim Bu Son.
Programlar Linkde Veriliyor Olması Lazım.
Sır Gibi Saklamiyorum.

Eğer Yapamiyosan Teamdan Bağlanip Yapayım

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
-anlat ya kardeşim çokmu uzun yazması-SİMBİAN BELLE HACK CFW YÜKLEME TARİFİ,Nİ İSTİYORUM

(bu gidişle telefona hack-mod cfw atamıyacağım başka forumlaramı sorsam şaşırdım ne edeceğimi yow !!!!!!)

-dostum team derken o ne oluyor yaw,dükkanın falanmı var onu demek istedin yanına gelip atacaksın-takım falan dedin nedir bu team açıklarmısın?

not
-FORUMDAŞ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM EĞER OLMASSANIZ TELEFONA HİÇ BİR ŞEY YÜKLEMİYECEĞİM TELEFONU KUTUYA KOYUP KALDIRACAĞIM.......

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
-anlat ya kardeşim çokmu uzun yazması-SİMBİAN BELLE HACK CFW YÜKLEME TARİFİ,Nİ İSTİYORUM

(bu gidişle telefona hack-mod cfw atamıyacağım başka forumlaramı sorsam şaşırdım ne edeceğimi yow !!!!!!)

-dostum team derken o ne oluyor yaw,dükkanın falanmı var onu demek istedin yanına gelip atacaksın-takım falan dedin nedir bu team açıklarmısın?

not
-FORUMDAŞ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM EĞER OLMASSANIZ TELEFONA HİÇ BİR ŞEY YÜKLEMİYECEĞİM TELEFONU KUTUYA KOYUP KALDIRACAĞIM.......
TeamViewer 9 İle Bağlanip Atabilirim Diyorum

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
SEN NASIL YAPTIN 808 CFW,Nİ ATMAYI BİR YAZMADIN YAW AYIP ETTİN.....
teamviewerin linkinide yazarmısın alta

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
SEN NASIL YAPTIN 808 CFW,Nİ ATMAYI BİR YAZMADIN YAW AYIP ETTİN.....
teamviewerin linkinide yazarmısın alta
Müsayit Olduğun Bİr Zamanda Yaz Aktifsem PCne Bağlanip ATarım.

Üst Alt