Nokia 808 Firmware Güncelleme (112.020.0311)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 808 Firmware Güncelleme (112.020.0311)

Şebeke üzerinden ve ya Windows Pc'de Nokia Suite ile Nokia 808 PureView cihazınızı güncelleyebilirsiniz.

sataer

Üye
satılmayan cihaza update vay arkadaş :)

fhı

Üye
çıkmamış telefona firmware

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
internet üzerinden alınabiliyor. çıkmadı diye bir şey yok.

sataer

Üye
daha önsiparişte anıl dağıtımlar 5 temmuzda başlıyıcak.

SilentOne

SilentOne

Üye
adam akıllı çıkmayan telefona güncelleme entresan

_ardaa

_ardaa

Üye
Bu muhtemelen bir bölgeye yönelik bir güncellemedir.

sataer

Üye
değil global bi güncelleme testlerde farkedilmiştir ondan yapılmıştır

cyber

cyber

Üye
doğmamış bebeye don :D

• Beğen
Tepkiler: Makale_Helvetia
ozggurr

ozggurr

Üye
Nokia 808 Cin'de 1366 TL'den raflardaki yerini aldi. Bugun telefonu inceledim. N8 ile hemen hemen ayni agirlikta. Plastik olmasina ragmen cok saglam duruyor. Iscilik cok kaliteli olmus. Hizi N8'in en az iki kati hizli.

38 mp fotograf cekme modundayken zoom yapamiyorsunus fotografa. 8-5-3 mb'lik pureview modunda ise zoom calisiyor. Resimlerinden algiladigim sey daha kaba saba bir telefon olduguydu ama cok kaba degil yine N8 gibi ama daha genisi.

Lumia'nin WP7'yi calistirdigi hizla Symbian Belleyi calistiriyor dersem cok abartmis sayilmam. Aninda tepki veriyor programi acmak icin bastiginizda...

1366 TL N8'i olanlar icin yuksek bir fiyat. N8 vb akilli telefonu olanlar fiyatin inmesini bekleyebilirler 1 sene kadar daha. Ama N8 vb. akilli telefon almamis olanlarin kesinlikle almasi gereken bir telefon olmus. 808'e guncellemenin hemen gelmesi S^3 kullanan butun telefonlar icin mujde sayilabileceginden dolayi onemli bir hadise. Belle refresh yolda demektir...

• Beğen
Tepkiler: pRime., Cezzbedici3, iatis ve 1 kişi daha
Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
yazılım her yere çıkmamış. bende yazılımın içindekilerden (ç)alıntı :ehe yapmak üzere navifirmden indiririken baktım. 310 hong kong vs. için var. Türkiye için 309 var en son. onu indirdim bende.

oznes61

Üye
Nokia 808 Pureview var bende. Ancak sadece İngilizce ve çin dilleri var. Türkçe dil paketini nasıl yükleyebilirim.
Şimdiden teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Türkçe dil seçeneği olan dosyayı nereden bulup nasıl yüklerim. Teşekkürler.

cyber

cyber

Üye
Nokia 808 Pureview var bende. Ancak sadece İngilizce ve çin dilleri var. Türkçe dil paketini nasıl yükleyebilirim.
Şimdiden teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Türkçe dil seçeneği olan dosyayı nereden bulup nasıl yüklerim. Teşekkürler.

navifirm

TheMadness

TheMadness

Üye
Operator sürümü galiba bu

sataer

Üye
yok değil bazı bugları gidermek için minör update

oznes61

Üye
navifirm de nokia 808, nokia pureview her türlü aramayı yaptım bulamadım . sanırım ben beceremedim. link varsa memnun olurum. yapabileceğimden emin olmasamda denemeye hazırım arkadaş. ama bana link lazım. teşekkürler.

pRime.

pRime.

Üye
cihaz şu anda italya ve bir iki avrupa ülkesi, pakistan, hindistan ve diğer asya ülkelerinde satışta. türkiye'ye gelmiyor demek satışta olmadığı anlamına gelmez.

trontr

Üye
belle refresh bize gelmez boşuna ümitlendirmeyin

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
adı refresh olmayabilir ama sonuçta güncelleme gelecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...