Nokia 770 İnternet Tablet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 770 İnternet Tablet

İnterneti yanınızda taşıyın Nokia 770 İnternet Tablet'le nerede olursanız olun sevdiğiniz siteleri gezebilir ve e-posta hesabınıza bakabilirsiniz. İster koltuğunuzda dinleniyor olun, isterseniz sevdiğiniz bir kafede oturuyor olun, WI-FI üzerinden geniş bant erişimine sahipseniz, Nokia 770 İnternet Tablet size anında kablosuz internet erişimi sağlayacaktır. Ayrıca, canlı dosya indirebilir, internet radyosunu, News Reader servisini açabilir ya da sevdiğiniz videoklip ve müzikleri çalabilirsiniz.

Nokia 770 İnternet Tablet, gerçek anlamda portatif tasarımı, gösterişli metal kapağı, online içeriği görüntülemek için tasarlanmış, son derece net geniş ekranıyla kullanımı kolay, gözleri yormayan bir cihazdır.

Harekete hazır mısınız? Nokia 770 İnternet Tablet, belirli ülkelerde Nokia.com aracılığıyla Nokia'dan online olarak satın alınacaktır ve online IT mağazaları dahil olmak üzere, seçilen perakende ve kooperatif kanallarda satılması beklenmektedir.

Nokia 770 İnternet Tablet'in yazılımı güncellenebilir yazılımdır ve şu anda Linux tabanlı İnternet Tablet 2005 yazılım sürümü üzerinde çalışmaktadır. Gelecek yıl İnternet Telefonculuğu (VoIP) ve Hızlı Mesajlaşma dahil olmak üzere, ek servisleri destekleyecek işletim sistemi güncellemesi - İnternet Tablet 2006 yazılım güncellemesi - çıkarılması planlanmaktadır.

Teknik Özellikler

Ebat
Ağırlık: 230 g
Boyutlar: 141 x 79 x 19 mm

Renk
Siyah ve donuk gümüş

Ekran
65,536 kadar renge sahip yükse çözünürlüklü (800x480) dokunmatik ekran

Çalışma sıcaklığı
-10°C ila +55 °C

Hafıza
Motor: DDR RAM 64 MB
Hafıza: Flash 128MB (kullanıcı için 64MB'ın üzerinde)
Hafıza kartı: 64MB RS-MMC (İndirgenmiş Boyutlu Multimedya Kartı)

İşletim Sistemi
İnternet Tablet 2005 yazılım sürümü

Uygulamalar (2005 yazılım sürümünde)
Web Tarayıcı
Flash player versiyon 6
E-posta İstemcisi
İnternet Radyosu
News Reader
Media player, Resim görüntüleyici
PDF viewer
Dosya Yöneticisi
Arama
Hesap makinesi
Dünya Saati
Notlar
Çizim
Oyunlar

Desteklenen Dosya Formatları
Ses: MP3, Real Audio, MPEG4, AAC, WAV, AMR, MP2
Resim: JPEG, GIF, BMP, TIFF, PNG, Animasyonlu GIF formatı,
SVG-tiny, ICO
Video: MPEG1, MPEG4, Real Video, H.263, AVI, 3GP

Bağlantı
WLAN: 802.11b/g
Bluetooth spesifikasyonu: 1.2
Telefon üzerinden internet bağlantısı ve dosya transferi için
Desteklenen profiller: Çevirmeli Ağ Bağlantısı, Dosya Transferi, Genel Erişim, SIM Erişimi ve Seri Port profilleri
PC bağlantısı için USB cihazı konumu
RS-MMC
3,5 mm stereo ses çıkışı
Güç konnektörü (2mm)

Dil Desteği
Kullanıcı Arabirimi: İngiliz İngilizcesi, Fince, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca, Amerikan İngilizcesi, Kanada Fransızcası, Meksika İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi
Kullanım Kılavuzu: Fince, İsveççe, Norveççe, Danca, İngilizce, Fransızca, Hollandaca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Yunanca, Çekçe, Macarca, Rusça, Kanada Fransızcası, Brezilya Portekizcesi, Meksika İspanyolcası

Satış Paketi İçeriği
Nokia 770 Internet Tablet
2 kalem
Kılıf
Batarya (BP-5L)
Seyahat şarj cihazı (AC-4)
64 MB RS-MMC hafıza kartı
Bağlantı kablosu DKE-2 (USB)
Masa standı DT-7
Kullanım Kılavuzu
Özet Kılavuz

Donanımlar
Mobil şarj cihazı (DC-4)
Şarj cihazı adaptörü (CA-44)
RS-MMC kartları

ayda1944

Üye
Arkadaşlar internet tablet olan nokia N770 i maemo org dan güncelledim bluetooth ikonu kayboldu bir türlü cihazı PC ye tanıtamıyorum yardımcı olan varmıdır sitede

akvankibar

Üye
slmlar arkadaslar. nokia 770 elime gecti ama bır turlu ınternete baglanamıyorum. yardımcı olursanız cok sevınırım. tesekkurler.

ayda1944

Üye
Yokmu yardım edebileçek bir ARKADAŞ hala.? NOKIA N770 internet tableti güncelledim ve yukardada yazdığım gibi BLUETOOTH ikonu kayboldu güncellemeden BLUETOOTH vasıtasıyla LAPTOP a bağlanıyor her tür dosya resim video vs alıp gönderebiliyordum GÜNCELLEME sonrası BLUETOOTH ikonu kayboldu artık LAPTOPA tanıtamıyorum CİHAZI bilğili biri bana tarif edebilirmi bu konuyu.? e-mailim ve MSN adresim [email protected]

gürnataci

Üye
arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz lütfen.kablosuz modemle internete giriş yaptığımda kayıtlı modem baglantılarını nasıl silebilirim.yardımınızı bekliyorum.ilginize şimdiden teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt