Nokia 700 Için Arnavutluk Dil Kodu ??*

Sponsorlu Bağlantılar

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700 Için Arnavutluk Dil Kodu ??*
arkadaşlar arnavutluk için dil kodu arıyorum bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
arnavutça mevcut değil sanırım.ben de c6-01 için aramıştım ama yok..

bir de bunlara bak bakalım ama yoktur bence..c6-01 de baktığımda yoktu arnavutça

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo
can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
sen neden arnavutça dilini aradın

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
arnavutum da ondan Kardeşim :) kendi dilimi de kullanıyorum günlük hayatta :) ama malesef mevcut değil Bizim telefonlarda.sırpça hırvatça var arnavutça yok.

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
heee bende arnavutukta çalışıyom arnavutçayı ögrenmek için telin dilide arnavutça olsun istedim ama yok yok yok

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
kolay gelsin ne işle uğraşıyorsun? tiran'dasın sanırım bu arada? malesef arnavutça yok bizim telefonlarda,diğer modellerde belki vardır ama bilmiyorum.oradakiler de ya sırpça kullanır ya ingilizce,veya italyanca.

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
ewet dedigin gibi ingilizce ve italyanca kullanılıyor. hocalık yapıyom süleymancı lar denilen bir cemaat var ordan hoca olup arnautluğa geldim. tirandayım :biggrin:

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
hayırlısı olsun kardeşim :) güzeldir bizim oralar.türkleri ve galatasaray'ı çok severler..malum ali sami yen'de arnavutdu,saygıları büyük. sende italyanca kullan ek dil öğrenmiş olursun :)

• Beğen
Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
refresh ise forum.dailymobile.net/index.php?topic=79447.0 buraya bi bak istersen

• Beğen
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
evet güzel paylaşım ancak nokia arnavutça dil eklemiyor telefonlarına.arnavutlukdakiler de ya italyanca ya da ingilizce kullanıyor telefonlarını :)

• Beğen
Tepkiler: Halit O.