Nokia 6700 Slide

• 30 Ekim 2010
  • 2781 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar merhaba ben nokia 6700 slide temalarını indirdim ama nasıl telefona aktarcam bilmiyorum :(( yardım edebilecek var mı ? :((

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ayrıca telefona türkçe dil konuşmasını nerden yapabilirimmmm ? ? ? ? yardım edecek yok mu ????????????

Yazan: bjk_q7_
  2. telefonla birlikte gelen kabloyla bilgisayara bağlanıyon bi de nokıanın sitesinde pc suite indirecen (ovi suite değil) orada uygulama yükle yi seçip oradan aktarma yapacan zaten aktarırkrn telefon soruyor yükleyimmi diye

3. teşekkürler kardeşim..

--------------- Ekleme ---------------

yaaa uyumlu değil flan diyor ama :(((

4. arkadaşım bişi indirmeden temaları telefonuna kablo veya bluetooth ile aktar. sonra ordan çalıştır yadda uygula dicen yükleme bitince direk temalara gidio zaten. eğer temalar 6700 ın temaları içinse durum böyle ama başka telin temasını yüklemeye çalıışırsan arkadaşın da dediği gibi özel program yüklemen gerekio xDxD

5. arkadaşlar nokia 6700 slide kullanıyorum telefonu kapatıp acayım dedim ama daha acılmıyor telefonun güc düğmesine basıyorum titriyor nokia yazısı cıkıyorya beyaz ekranla beraber sora adamla cocuk el ele tutuşuyor o gelmiyor ekrana sadece beyaz ekranda kalıyor nokia yazıyor belli bü süre sonra nokia yazısıda gidiyor beyaz ekran kalıyor telefonudaha yeni aldım lütfen yardım ederseniz sevinirim ne yapacam anlayanlar lütfen cevap yazsın

6. arkadaşım benm akrabamın nokia c5 i vardı. tarif ettiğin olayların bi kısmı ona da oldu ve servise verdiğinde yazılım hatası dendi.. arada oluyomuş.. gidip sıfırını alabilirsin... ama düşürmemiş olman lazım... xD

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 10:13