Nokia 6630 kilit kodu

Kilit kodu değişimi

• Nokia 6630 un kilit kodu devreye gırdı ve 12345 i kabul etmiyor .Konuyla ilgili yardımınızı istiyoru

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11

sharkwhite

Üye
    Konu Sahibi
:'(

Caine

Caine

Üye
arkadaşım yanlış yere ve gereksiz şekilde anket açmışsın :nono: daha yenisin heralde. şimdi arkadaşlar konuyu gerekli yere taşırlar ve orda gereken cevabı mutlaka alırsın dostum. bu arada maxicepe hoşgeldin

emreakcali

emreakcali

Üye
bunasdil anket ya :kop: :lol2:

sharkwhite

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Caine@Aug 30 2005, 02:32 AM
arkadaşım yanlış yere ve gereksiz şekilde anket açmışsın :nono: daha yenisin heralde. şimdi arkadaşlar konuyu gerekli yere taşırlar ve orda gereken cevabı mutlaka alırsın dostum. bu arada maxicepe hoşgeldin
[post=148857]Quoted post[/post]​

teşekkür ederim evet yeni girdim buraya yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın
bu konuyla ilgili cevabı olan var mı

nokiaseda

Üye
Ya kimse yok mu yardım eden :('

leiche

leiche

Emekli Yönetici
konu hortlamış :locked:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt