nokia 6600 ı modem olarak kullanamıyorum ??? yardım :((((


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onurahmet03

onurahmet03

Üye
    Konu Sahibi
6600 ı bilgisayara bluetooth ile bağlıyorum nokia apc suite6.85 , 7.1 denedim telefon doğrulanamıyor diyor ve de 6600 için olanda alıyor ama modem olarak kullanmayı bulamadım ve ya yok yardım lüüüüüüüüüüüüüüüttttttttttttttttttfffffffffffffeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnn :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( :angry::bann::vur
 

ŞARMAN

Üye
nokia pc sute programınıindir kur bağlan
 

bduger

Üye
aynı problemi bende yaşıyorum. Bluetooth ile 6600 ve pc arasında seri bağlantı kurulamıyor. Ama HID Aygıtı olarak bağlanıyorum. Birde mobiledit programı ile seri bağlantı kuruyorum ama nokia pc suite veya ovi suite de farklı portlar için seri bağlantı var. Mobiledit bu işin farkında çünki 6600 ı bağlamak için sis uzantılı connector programı gelistirmişler. Ben bakmadim ama tavsiyem şu. İngilizcen iyiyse. Mobiledit in sitesinde bu işe bi çözüm bulursun.
 

tolga0001

Üye
beyler nokia 6600 nasıl modem olarak kullanılıyor açıklayabilirmisiniz
 
Sembolbu

Sembolbu

Üye
yaa 6600 üzerinden birşeyler yapmak için kendinizi boş yere paralamayin o telefon tabiri caizse artık taş devrinde kaldı ben çok uzun zaman kullandım o telefonu bütün özelliklerini olabilecek en ağır şekilde kullanmış bir insanım o telefonda yapmadığım şey kalmadı artık kullanmıyorum çünkü sizdede olduğu gibi sürekli birşeylerde sorun çıkıyo eskidi artık o telefon o yüzden uğraşmayın derim hem bağlasanız bile verimli birşey olmaz hiç bir zaman ...
 
yunus5055

yunus5055

Üye
Arkadaşa katılıyorum ... Bende 2 yıl kullandım 6600 ... Her şeyini bilirim en ince ayrıntısına kadar ... 6630 Sistem programlarını bile yüklemiştim benim tele ama birkaç hata vermesi yüzünden geri format atmak zorunda kaldım ... Neyse geçelim bunları :) ... Diyeceğim şu ki 6600 da internetle ilgili hiçbir programı çalıştıramazsıniz ... Orjinal browseri dışında sadece virtual radyonun çalıştığını duymuştum ama deneme fırsatım olmadı ... Programların güncellemelerini bile yapamazsınız ... hiç bir internet programını desteklemiyor ... Bolt , operamini , ucbrowser vs vs ... Modem olayına gelince bende denedim onu ama olmuyor sürümü desteklemiyor ... Zaten 3g si yok bağlansa bile taka bi internetiniz olur ... Onun yerine en azından bi n70 kullanın ... Bu saydıklarımın tümünü destekler ...
 
emirkarakaya

emirkarakaya

Üye
Arkadaşım 6600 bildiğim kadarıyla modem özelliği yok. Telefonla Bilgisayardan internete girmen için modem özelliğinin olması lazım.
 
yunus5055

yunus5055

Üye
Eğer Pc nin dahili bt si varsa 6600 modem olabiliyor ... Benim arkadaş yaptı kullanıyor ... Yani bazı laptop larda filan dahili bluetooth var ... Onlara modem olarak kullanabilirsiniz ... Sonradan alınan bt lerde modem özelliğini desteklemiyor ... Bizzat denedim ...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt