Nokia 6600 Harf Problemi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zebani

zebani

Üye
    Konu Sahibi
<div align="center">mesaj atamıyorum harf yerine rakam çıkıyor hiçbir şekilde harf yazamıyorum daha önce bir program görmüştüm konuyla alakalı ama bulamıyorum... yardım lütfen...
</div>​
 
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bi soft format at,sorun cozulcektır
 
ibonline

ibonline

Üye
gecenlerdede bendede böyle oldu tam msjı bitirip göndercektim numara yerinde harf cıkıyordu baktım olacak gibi değli cektim bir format
*#7370#
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt