nokia 6220 classic kamera sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

alki58

alki58

Üye
    Konu Sahibi
nokia 6220 classic kamera sorunu
arkadaşlar 6220c telefonumda kameramı birkaç saat kullanmadıktan sonra çalıştırınca özelliklede saah açınca ekran karanlık oluyor yani görüntü gelmiyor video çekiimine alıp gerii kameraya dönünce görüntü geliyor ancak bu seferde flaşı çekim sırasında değilde çekim sesini çıkardıktan cok sonra patlatıyor ve tabiki sesden sonra çektim zannedip telefonu çevirdiğim için istediğimi çekmemiş oluyo kamerayı birkaç defa yeniden kapatıp açmam gerekiyor ki düzelip normal çeksin son 5.15 yazılımı yüklü

freddy77

freddy77

Üye
Kardeş bendede aynı telefon var ve aynı sorun bendede var. kvk ya gönderdim kamerayı degiştirdiler sorun yine devam ediyo.. kvk üstesinden gelemedi. öyle kulanıyorum. bi kaç defa kamerayı açıp kapatıyom öyle açılıyo kamera

alki58

alki58

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bendede aynı telefon var ve aynı sorun bendede var. kvk ya gönderdim kamerayı degiştirdiler sorun yine devam ediyo.. kvk üstesinden gelemedi. öyle kulanıyorum. bi kaç defa kamerayı açıp kapatıyom öyle açılıyo kamera
usta bi çare olmalı ben yazılım diye düşünüyorum inşallah yazılımsal bir sorundurda yen yazılımla düzelir cok can sıkıcı birşey

drmmr14

Üye
usta bi çare olmalı ben yazılım diye düşünüyorum inşallah yazılımsal bir sorundurda yen yazılımla düzelir cok can sıkıcı birşey

telefon yeni ise ürünü iade edip paranızı geri alabilrsiniz. eğer aldığınız yer sıkıntı çıkarırsa tüketici mahkemesi yardımcınız olur :)

McBuraqq

Üye
beyler bnde de aynı tel war kamera yı acınca sagdakı mavı ısık yanıp duruo nete bagalnıo galıba ondan mı blmıorum ama 1 gunde 56 kontorum gıttı bısı yapmadan xS

TRANSGRESSOR

TRANSGRESSOR

Üye
arkadaşlar 6220c telefonumda kameramı birkaç saat kullanmadıktan sonra çalıştırınca özelliklede saah açınca ekran karanlık oluyor yani görüntü gelmiyor video çekiimine alıp gerii kameraya dönünce görüntü geliyor ancak bu seferde flaşı çekim sırasında değilde çekim sesini çıkardıktan cok sonra patlatıyor ve tabiki sesden sonra çektim zannedip telefonu çevirdiğim için istediğimi çekmemiş oluyo kamerayı birkaç defa yeniden kapatıp açmam gerekiyor ki düzelip normal çeksin son 5.15 yazılımı yüklü

ewt aynı sorun bende de war ama benimki tekrar açıp kapayınca düzelmiyo.. komple telefonu açıp kapatınca düzeliyo bi yardıım be kardeşler.... yokmu yetkili biri...:bilmm:vur

jaguarjagi

Üye
bende 6220 kullanıyorum o sorun bendede oldu hatta hiç açılmıyordu kamera 1 ay kullanamadım kamerayı daha sonra galeride kayıtlı resimleri bilgisayara atıp sildim ondan sonra bi sorun çıkmadı kamerada inşallah yardımı olur arkadaşlar

aslkerf

Üye
kardeş bazı sürümlerde hata olmuş olabiliyor bende allah'a sükür yok oyle bir sorun....

ByAbsn

ByAbsn

Üye
Bende 6220 var hiçbir sorun çıkmadı ama mesaj yazarken 10 karakter sonrası kasıor yazılım hatasıymış

aslkerf

Üye
cok güzel bir tel

fguveli

Üye
QUOTE=McBuraqq;2011906]beyler bnde de aynı tel war kamera yı acınca sagdakı mavı ısık yanıp duruo nete bagalnıo galıba ondan mı blmıorum ama 1 gunde 56 kontorum gıttı bısı yapmadan xS[/QUOTE]

Bende de oldu ilk aldığım da 18 kontörüm gitti :vur[.Maps e girip her bağlanışta internete girme ayarını kaldırman gerekiyor. Bu arada her kamera açıldığında uydu işareti çıkıyor yani haritalara giriyor.

muratci9

Üye
6220c gps var kamerayı aç secenekler ayarlar bölümünden kayıt yeri ni kapalı yap acık olursa gps ile uydulara baglanım konum belirlemeye calışır kontör gider

sarkdan

Üye
kardes bende 6200 c var ev içinde cekerken gözler kırmızı cıkıyor nasıl düzelte bilirim lütfen cevap

--------------- Ekleme ---------------

:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:kardes bende 6220 c var ev içerisnde cekilen fograflar kırmızı cıkıyor:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

emrullahcaglar

emrullahcaglar

Üye
ARKADAŞLAR BENDEDE AYNI TEL VAR SORUN YOK SÜRÜMÜ 6.101 çıkartıN MESAJ SORUNU FALAN KALMIYOR

mellesah

Üye
2 seneye giriyorum bir proplem yok

sarkadan

Üye
ben de de yapıyor 10karakter den sonra kasıyor

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
6220c 6.101 çıktı mı ben ovi suiteyle bağlandığımda pc ye sürüm güncel diyor 5.15 var bende

emrullahcaglar

emrullahcaglar

Üye
bir sene oldu kardes cıkalı ordan güncelleyemezsin zaten flsh dosyasını indirip phonix le yazılımı tel at

Üst Alt