Telefon Tavsiyesi nokia 603 mü? 700 mü? 701 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brkerl10

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 mü? 700 mü? 701 mi?
çok kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum ???

Kerim.

Kerim.

Üye
oyun istemiyorsun herhalde.oyun istiyosan baska telefonlar onerecektim ama benim icin sıralama soyle 701>603>700

doctorrr

doctorrr

Üye
tabiki 701 ama xperia sola xperia neo v yada galaxy w gibi modellerede bakabilirsin :spr

brkerl10

Üye
    Konu Sahibi
oyunun önemi yok ses görüntü kalitesi kamera internet önemli benim için ben şöyle bi sıralama yapmıştım 700/603/701 ekran boyutunun önemi yok

- - - Eklendi - - -

nokia almayı düşünüyorum

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
701

brkerl10

Üye
    Konu Sahibi
bu 3 telefonun şuan ki fiyatını bilen var mı?

Bakaerex

Bakaerex

Üye
Bende Nokia 603 Var Sarjı İyi Gidiyor Sana Tavsiyem 603 Al

pirenuri

pirenuri

Üye
701 candir 750 850 arasi degisiyor fiyati kamera yonunden ustun digerlerinden

brkerl10

Üye
    Konu Sahibi
700 de karar kıldım ekran bakımından küçük olsada benim için boyutu yeterli kamerada 701 daha yüksek ama 5mp benim için yine yeterli hadi hayırlısı ama alınca pişman olmayacağımı düşünüyorum

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
bende bu 3'ünden birini almayı düşünüyorum. 701'i baştan eledim. Stili pek hoşuma pek gitmedi. 700'de de ekran küçük olduğu için 603 alacağım.

brkerl10

Üye
    Konu Sahibi
bende bu 3'ünden birini almayı düşünüyorum. 701'i baştan eledim. Stili pek hoşuma pek gitmedi. 700'de de ekran küçük olduğu için 603 alacağım.

aynen 701in stili benimde hosuma gitmedi ekran bakımından küçük telofonları daha çok seviyorum o yüzden 700 ü seçtim ama 603 de gayet güzel telefon 1 aydır araştırıyorum

banshee85

Üye
Arkadaşlar lütfen her 3 modelden de uzak durun. Bu modellere Feature Pack 1 ve Feature Pack 2 güncellemeleri yapmazsanız dokunmatik ekran gerçek performansında ve hassas bir şekilde çalışmıyor. Ayrıca gerçek performasına ve akıcılığına ulaşmıyor. O zaman bende update imi yaparım diyebilirsiniz ancak bu sefer en temel iki özellikten oluyorsunuz; GPS ve galeride albüm oluşturma, toplu resim seçme ve sizin kendi çekmediğiniz haricindeki resimlere zoom yapabilme olanağı. Üzülerek söylüyorum Symbian işletim sistemi bitmiştir, Nokia symbian ı terk ediyor ve yazılım işini tamamen Microsoft a devrediyor. Alacağınız symbian telefon ölü yatırımdır, Android işletim sistemli bir telefon (htc, samsung, lg, sony) kullanın eksiği yok fazlası var paranıza yazık etmeyim. Bu arada.. Nokia 603 ümü vaktinde 680TL almıştım, saygılar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...