Nokia 603 mesajları gelen mesaj üzerinden cevaplıyamıyorum


lock66

Üye
    Konu Sahibi
yardımınıza ihtiyacım var

bir mesaj geldiğinde onu o mesaj üstünden cevaplayamıyorum yeni bir oturum açmam gerekiyo herkes için mesaj kutusunda 2 oturum var artık gelenler bir yerde gidenler başka bir yerde toplanıyo. bu sorun sonradan çıktı. bunu nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı ?
 

lock66

Üye
    Konu Sahibi
Çözdüm sonunda yaa böyle bi sorunu olan varsa soft format atsın düzeliyo :)))
 

bjkseyhun

Üye
hocam nasıl soft format atıcaz neler silinecek?
 

lock66

Üye
    Konu Sahibi
twitter dan nokia destege yazarak yaptım nokia destegin yazdığını aynen kopyalıyorum.

Yazılımınız ile ilgili bir hata oluşmuş olabilir. Nokia Suite uygulamamız üstünden Araçlar>Yedekleme yaparak cihazın içerisinde bulunan kişisel verilerinizi yedekleyiniz. İşlem tamamlandığında cihaz içerisindeki hafıza kartını çıkartarak *#7370# kodlaması ile cihazı formatlayınız. Formatlama işlemi tamamlandığında cihazınızı tekrar bilgisayarınıza bağlayarak Araçlar>Yazılım Güncellemeleri altından güncellemeleri kontrol ediniz. 

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
71
Cevap
0
Görüntüleme
50
Cevap
0
Görüntüleme
28
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt