Nokia 5800'a Firmware attım açılmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800'a Firmware attım açılmıyor.
Arkadaşlar Nokia 5800 XM'e NFE ile kendş düzenlediğim firmware'i attım şimdi telefon normal açılıyo gibi yapıp NOKIA ekranında (girişteki beyaz ekran) kalıyor. Orjinal firmware'i indirip onun üstüne olmasını istediğim modları yükledim >>>(kinetik kaydırma,internet hafızasını E sürücüsüne alma,yeniden başlat butonu ekleme,sertifikasız yazılım yükleyebilme gibi şeyler)<<<

başka hiçbirşeye karışmadım ama yinede telefon açılmıyo . Bana NFE'yi ve modları nasıl kullanabileceğimi anlatabilecek biri var mı?
-----mail adresim. Lütfen yardım..

Atacan-

Atacan-

Üye
orjinale modlama yaptıysan.
Rofs3 atman gereken hack dosyaları (Rp) rofs3 ün boyutu karşılamıyor içinden bişeyler silmen lazım.rofs2 dosya boyutlarını geçtiğin için açılmıyordur.

Süleyman

Süleyman

Üye
birde ekleme ben yapayım. Sen muhtemelen rofs2 üzerinde işlem yapıyorsun. Eğer navifirmden indirdiğin orjinal dosyalar üzerinden modlama yapıyorsan hem coreye hemde rofs2 ye bakman gerekir. Aksi halde rofs2 ye uyguladığın modun dosyaları corede varsa çakıştığı telefon yine açılmaz. Böyle sorunlarla karşılaşmaman için genişletilmiş rofs2 dosyası kullanmanı öneririm. :oke:

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim sorunumu hallettim. Sorun core dosyasındaymış dediğiniz gibi :) Sağolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt