....::::nokıa 5800 xm sertifika alma(hellox)::::....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
    Konu Sahibi
....::::nokıa 5800 xm sertifika alma(hellox)::::....
[ı]arkadaşlar,sayın adminler ve saygıdeğer moderatörleimiz ben ömer 3 aydır 5800 kullanıyorum telefon tam anlamıyla bütün isteklerimi karşılıyor ama bu sertifika olayından gına geldi opda sitesine ımeı vermek ve hellox programı hakkında tereddütteyim sizin yorumlarınıza göre bu işlemi gerçeklerştiricem yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler....[/ı]

kol@j

kol@j

Üye
şuraya danışa bilirsin
hatat konudaki cevapları incele
konuyla ilgili benim bilgim yok...

kolay gelsin

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaslar gördüğum kadarıyla sorun yaşayan yok teşekkürler yardimlarınız için.

smtbsrk

Üye
bn yaptım şimdi internetindeki normal diyo ama ne indircem ne yapıcam anlayamadım resimli anlatım olursa sevinirim

pasha14

pasha14

Üye
Arkadaşım opda'da bence bir sorun yok yaklaşık 1 hafta oldu ben kullanmaya başlayalı. Kullanmanı tavsıye edıyorum. Ben kullanıyorum daha birşey olmadı zaten sorun yaşayan arkadaşlarada yok bildiğim kadarıyla. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
benim 5 ay oldu tel hala sapasaglam duruo.opda saglam site korkmayın bence.

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
eğer imei numaranı vermek istemiyorsan hackli fw kuracaksın en mantıklısı.

handsome_boy555

Üye
şuraya danışa bilirsin
hatat konudaki cevapları incele
konuyla ilgili benim bilgim yok...

kolay gelsin
afederınzı ama ben opdasan sertifika aldım programları sertifikalandırıp kurarken sertifika tarafından kısıtlanıyor hatası alıyorum kurulmuyor arastırdım sertıfıka yanlıs olmus yenıden almam gerekıyor ama opdaya yazdıgım zaman gene eskı sertıfıkamı verıyor delete dıyorum bır hafta sonra denıyorum gene eskı sertıfıkamı verıyor lutfen yardımcı oluncunku artık gercekten cok bunaldım daha once sertıfıka alıpda sertıfıkalandırma olayımda cok oldu ama bu sertıfıfka benı cok bunalttı opda bozuk sertıfıka vermıs lutfen yardımcı lun baska nerden sertıfıka alabılırım yada bana pm atsanız ben sıze gondersem ımeı yı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt