Telefon Tavsiyesi Nokia 5800 XM mü? Samsung Wave mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XM mü? Samsung Wave mi?
arkadaşlar merhaba.benim bir arkadaşımda samsung wave 1 (gt-8500) var.bende de nokia 5800 XM var.arkadaşım takas teklif etti.sizin düşünceleriniz nedir acaba takas edeyim mi. fikirleriniz benim için önemli şimdiden teşekkür ederim...

HAM ZA

HAM ZA

Üye
valla kardeşim wave 1 bada işletim sistemine sahip bi telefon. işlemcisi 5800 a 5 basar. arkadaşın kafayımı yemiş acaba? 720p video çeken telefonla 640p çeken telefon aynımı olur?

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeşim wave 1 bada işletim sistemine sahip bi telefon. işlemcisi 5800 a 5 basar. arkadaşın kafayımı yemiş acaba? 720p video çeken telefonla 640p çeken telefon aynımı olur?

valla bilmiyorum bnm telefon hoşuna gidiyormuş teşekkürler cevabın için :)

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA
HAM ZA

HAM ZA

Üye
eyvallah ne demek kardeşim :) sen o arkadasına bi söyle bakalım 1-2 gün deneme için versin hoşuna gitmsse alma derim çünkü kusuru vardır kanımca :oke:

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah ne demek kardeşim :) sen o arkadasına bi söyle bakalım 1-2 gün deneme için versin hoşuna gitmsse alma derim çünkü kusuru vardır kanımca :oke:

benimde aklıma gelmedi değil ama görünürde cihaz temiz hiçbir sorun yok ama olabilir yani :)

Frksylyc

Üye
Bada isletim sisteminde uygulama sıkintisi var ve destek yok.ama yinede ben olsam 5800 dan bir an once vazgecerim ekraninin cabuk cuzilmesi dokunmatik sorunlari vs sogutur adami.bende kullandim sonucta 5800.sen arkadlarin da dedigi gibi bir kacgun deneme amacli kullan uygulamalar senin icin yeterliyse ekran gecislerinde takilma donma vs yoksa al derim.

Frksylyc

Üye
Dur ya ben de killandim simdi.mesela benim bir arkadsim dese ki gel senin galaxy s ile benim s2 yi basa bas takas edelin benimkinin ekrani buyuk hosuma gitmiyor ama senin ki idaal boyutlarda işkillenirim abi.

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
    Konu Sahibi
Bada isletim sisteminde uygulama sıkintisi var ve destek yok.ama yinede ben olsam 5800 dan bir an once vazgecerim ekraninin cabuk cuzilmesi dokunmatik sorunlari vs sogutur adami.bende kullandim sonucta 5800.sen arkadlarin da dedigi gibi bir kacgun deneme amacli kullan uygulamalar senin icin yeterliyse ekran gecislerinde takilma donma vs yoksa al derim.

önerini değerlendireceğim teşekkürler :oke:

- - - Eklendi - - -

Dur ya ben de killandim simdi.mesela benim bir arkadsim dese ki gel senin galaxy s ile benim s2 yi basa bas takas edelin benimkinin ekrani buyuk hosuma gitmiyor ama senin ki idaal boyutlarda işkillenirim abi.

sende haklısın tabi cevabın için teşekkürler :)

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
Benim bildiğim bada'ya android portlandı bence bekleme.

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Telefonda bir problem yoksa bekleme bile.

Kerim.

Kerim.

Üye
Wave

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt