Nokia 5800 windows 95 yükleme ile ilgili bir sorum olacaktı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ForGer

ForGer

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 windows 95 yükleme ile ilgili bir sorum olacaktı?
Arkadaşlar cümleten iyi akşamlar.

Ben 5800 kullanıcısıyım ve 5800'ıma dosbox programı ila windows95 yüklemek istiyorum acaba bu programın telefona bi zararı olurmu?Garantiyi etkilermi vede bu program şu myphone programı gibimidir?yani ister symbian ister win95 görünümümüdür programı istediğim zaman kapaya bilirmiyim?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler:)

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Arkadaşlar cümleten iyi akşamlar.

Ben 5800 kullanıcısıyım ve 5800'ıma dosbox programı ila windows95 yüklemek istiyorum acaba bu programın telefona bi zararı olurmu?Garantiyi etkilermi vede bu program şu myphone programı gibimidir?yani ister symbian ister win95 görünümümüdür programı istediğim zaman kapaya bilirmiyim?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler:)
bende de windows 95 yüklü.hiçbir zararı yoktur aynı gameboy veya başka bir emulator gibi çalışır.yani sadece emulatordur.yani adı emulator ama orijinal win 95 tir.birde bende yükledigimden beri ilginç ama ramda artış var.:hmmm:hmmm:oke::oke::oke::oke:

renovatıo_61

Üye
Kardesı wındows 95 bana gonderebılırmısın bulamıyorum programı ???????

--------------- Ekleme ---------------

ruyacocuk_61@hotmail.com ADRESE YARDIM LUTFEN SIMDIDEN YARDIMLARINIZ ICIN SAGOLUN

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Kardesı wındows 95 bana gonderebılırmısın bulamıyorum programı ???????

--------------- Ekleme ---------------

ruyacocuk_61@hotmail.com ADRESE YARDIM LUTFEN SIMDIDEN YARDIMLARINIZ ICIN SAGOLUN
kardeş win.95 iştiyorsan benim konulardan win.98 yardım yazanı bul ve oradan indir.anladıgım kadarıyla sitedeki bütün linkler ölü.arkadaşlar ısrar etmişlerdi linkleri koy diye bende o konuma koydum.:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt